Beata Kozidrak to prawdziwa królowa polskiej sceny muzycznej. 59-letnia gwiazda wciąż jest w genialnej formie – nie tylko wokalnej, ale i fizycznej. Wczoraj Beata pokazała się na premierze filmu w seksownej, czerwonej sukience.

Beata Kozidrak ma poważne problemy zdrowotne! Leżała w szpitalu już dwa razy

Piosenkarka była jedną z gwiazda zaproszonych na premierę filmu Playbomil. Kozidrak zaśpiewała piosenkę do ścieżki dźwiękowej tej produkcji. W opisie piosenki Płyń jak rzeka na YouTube czytamy:

Beata Kozidrak przenosi się do świata baśni. Wszystko za sprawą przebojowej animacji „Playmobil. Film”, w której multiplatynowa artystka użycza głosu jednej z bohaterek. I to nie byle jakiej! Odtwórczyni takich hitów, jak m.in. „Szklanka wody”, „Ta sama chwila”, „Myśli i słowa” czy „Biała Armia”, w „Playmobil. Film” wcieliła się w postać żywiołowej Wróżki Chrzestnej, która pomaga głównej bohaterce odnaleźć zaginionego brata. Poza debiutem dubbingowym Kozidrak dała też gwiazdorski pokaz muzycznego talentu, wykonując promujący film utwór „Płyń jak rzeka”. Powstała piosenka, która – co tu kryć – ma tę czarodziejską moc!

Beata Kozidrak jest UZALEŻNIONA? Nigdzie się bez TEGO nie rusza!

Charlie wciąż zadręcza siostrę – Marlę (Julia Kamińska) opowieściami o fantastycznej krainie, w której mieszkają ludziki PLAYMOBIL®. Jednak dziewczynka traktuje je wyłącznie jako wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy za sprawą tajemniczego portalu Marla wraz z bratem przenosi się do świata zabawek i zostaje przemieniona w… figurkę PLAYMOBIL®. A to nie koniec kłopotów! Kiedy podstępny Cesarz Maximus (Grzegorz Hyży) zleca porwanie Charliego, Marla rusza chłopcu na ratunek. Aby go ocalić, będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem (Tomasz Karolak), agentem specjalnym – Rexem Dasherem (Marcin Dorociński) i supernowoczesnym robotem Mikrobotem. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL® nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od kowbojów, przez walecznych wikingów, aż po rozśpiewaną Wróżkę Chrzestną (Beata Kozidrak). Marla odkryje zaś, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Jak się okazuje wszystko jest możliwe, trzeba tylko w to uwierzyć!

Zobaczcie Beatę na wczorajszej premierze – wyglądała hot!

 

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Beata Kozidrak, Julia Kamińska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA