Demi Lovato podzielili się tym, że są tak „płynni”, że pewnego dnia mogą zidentyfikować się jako transseksualni.

Co Demi Lovato myślą o ludziach, którzy nie referują do nich jako „oni” tylko „ona”?

Piosenkarka hitu „Sorry Not Sorry” ujawniła w nowym wywiadzie dla The 19th (przez Entertainment Tonight), że chociaż obecnie identyfikują się jako niebinarni, może się to zmienić w przyszłości.

„Może być taki czas, kiedy zidentyfikuję się jako transseksualna. Nie wiem, jak to dla mnie będzie wyglądać. Może przez całe moje życie będę identyfikować się jako niebinarna i niezgodna z płcią. A może nadejdzie okres, kiedy się starzeję, że zidentyfikuję się jako kobieta, nie wiem, jak to będzie, ale dla mnie, w tej chwili, właśnie tak się identyfikuję”, wyznali Demi Lovato.

Demi Lovato, która prosi, by referować do niej w liczbie mnogiej, wyznali, że ​​zakończenie zaręczyn z Maxem Ehrichem pozwoliło im stanąć „na własnych nogach bez potrzeby kogoś innego, który by ich dowartościowywał, czy sprawiał, by czuli się akceptowani”.

„Kiedy pożegnałam się z tym związkiem, pożegnałam się również ze wszystkim, co powstrzymywało mnie od bycia moim najbardziej autentycznym ja”, wyznali w jednym z wywiadów.

Demi Lovato jest niebinarna i każe się określać jako „oni”

Demi Lovato wyznała, że jest panseksualna na początku 2021 roku, a następnie w maju powiedziała, że jest niebinarna i prawidłowe określenie jej osoby to „oni, ich”.