Demi Lovato niedawno ogłosiła, że przestała być osobą niebinarną i znów czuje się kobietą. Podążając za tymi zmianam właśnie ujawniła publicznie swój nowy związek z muzykiem o pseudonimie Jute$.

Demi Lovato spotyka się z Jute$

Na kilka dni przed wydaniem nowego albumu, 29-letnia Demi Lovato została zauważona ze swoim nowym chłopakiem trzymających się za ręce. Jej nowym wybrankiem jest Jute$. Muzyk pochodzący z Los Angeles.

Demi Lovato znów referuje do siebie jako „ONA / JEJ”

Piosenkarka aktualnie jest zajęta promocją swojego nadchodzącego albumu HOLY FVCK. Wygląda na to, że Demi postanowiła zrobić sobie romantyczną przerwę na randkę. Para była widziana w Nowym Jorku a ich romantyczny moment został uchwycony przez paparazzi.

Demi Lovato idzie prosto z odwyku do studia nagraniowego

Zaledwie kilka dni przed ich pierwszym publicznym wyjściem, źródło bliskie Demi rozmawiało z PEOPLE o jej nowym związku.

„To naprawdę szczęśliwy i zdrowy związek” – powiedział wtajemniczony. „To super świetny facet”.

Demi Lovato nie nosi zakupów. Musi to robić jej asystentka!

Demi do tej pory randkowała z wieloma mężczyznami, m.in. z bratem Miley Cyrus, Tracy’m, Joe Jonasem, zawodnikiem MMA Guilherme ”Bomba” Vasconcelos, czy modelem Austinem Wilsonem  jednak nigdy jej związki nie trwały długo. Miejmy nadzieje, że tym razem jej nowy związek okaże się naprawdę szczęśliwy.

 

 

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* –  BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Beverly Hills, CA – *EXCLUSIVE* – / Backgrid USA / Forum