Demi Lovato (29 l.) powróciła do używania zaimków „ona / jej” rok po tym, jak powiedziała światu, że jest osobą niebinarną i wyznała, że należy się do niej zwracać zaimkami „oni / oni”.

Demi Lovato krytykowana, że asystentka nosi za nią zakupy

Amerykańska piosenkarka podzieliła się tą informacją we wtorek w podcaście „Spout”. Wyznała, że zmieniła zaimki ponieważ jest „taką płynną osobą”. Wyjaśniając dlaczego wcześniej przyjęła zaimki „oni/ich”, Lovato powiedziała, że ​​jej energia w zeszłym roku była „zrównoważona w swojej męskiej i kobiecej energii”.

Kiedy stanęłam przed wyborem wejścia do łazienki, zobaczyłam napisy „kobiety” i „mężczyźni”, nie czułam, że jest dla mnie łazienka, ponieważ niekoniecznie czułam się kobietą […] Nie czułam się jak mężczyzna. Po prostu czułam się jak człowiek – powiedziała w rozmowie Demi Lovato.

Demi Lovato znów czuje się bardziej kobietą

Demi Lovato powiedziała, że wybór identyfikacji za pomocą zaimków „oni / ich” w pewnym momencie polegał na „czuciu się człowiekiem”.

Demi Lovato zorganizowała pogrzeb dla swojej muzyki

Ostatnio czuję się bardziej kobieco, więc ponownie przyjęłam »ona/jej« […] Ale myślę, że najważniejsze jest to, że nikt nie jest doskonały […] Każdy w pewnym momencie źle używa zaimków, a zwłaszcza, gdy ludzie się uczą. Chodzi tylko o szacunek – wyznała Demi Lovato.

Demi Lovato Fot. SPOT / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Demi Lovato Fot. TheHollywoodFix.net / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Demi Lovato Fot. Clint Brewer Photography / Rachpoot / BACKGRID / Backgrid USA / Forum