Vesna Leszczyńska (17 l.) małymi kroczkami wkracza do show-biznesu. Na początku roku Janusz Józefowicz przyjął ją do swojego musicalu Metro. Wystąpiła razem z mamą, która grała w pierwszej obsadzie z okazji 30-lecia musicalu.

Ja wchodzę do teatru, a tu wychodzi Józek. Mówi do mnie: „A to twoja córka. To dlaczego ona jeszcze do mnie nie przyszła? Co to jest?” – wspominała Alicja Borkowska w „Dzień Dobry TVN”.

Jak dziś wygląda Vesna Leszczyńska?

Robert Leszczyński nie żyje

Vesna Leszczyńska sporadycznie publikuje swoje zdjęcia na profilu instagramowym. Widzimy, że obecnie ma krótką grzywkę, ale jeszcze rok temu obcięła się na bardzo krótko. Córka dziennikarza ma alternatywny styl i nie należy do instagramowych dziewczyn.

Mocne słowa córki zmarłego Roberta Leszczyńskiego: Bez ciebie czuję się SŁABA!

1 kwietnia minęło sześć lat odkąd Robert Leszczyński zmarł po powikłaniach po cukrzycy. Znany był przede wszystkim z programu „Idol”. Vesna w 2018 roku przeklęła Boga w mediach społecznościowych, ponieważ nie mogła się pogodzić ze śmiercią taty.

Gdy kładę się spać, często myślę, jak fajnie byłoby, gdyby tata był tutaj blisko, siedział na skraju łóżka i rozmawialibyśmy o moich ulubionych artystach – Shawnie Mendesie i Charlie Puthu. Nauczył mnie, jak wchodzić na dach budynku, kiedy przyjeżdżałam do niego w weekendy. Pozwalał mi na dużo więcej niż mama. I zawsze zabierał mnie do kina – powiedziała w magazynie „VIVA!” w lipcu 2018 roku.

Leszczyński odpowiada Wiśniewskiemu

Fot. AKPA

Alicja Borkowska, Robert Leszczyński. Fot. Baranowski/AKPA