Dziś rząd Mateusza Morawieckiego nie otrzymał wotum zaufania od Sejmu. Niedługo później po 8 latach rządów PiS nowym premierem został Donald Tusk. „Za” głosowali wszyscy posłowie nowej większości parlamentarnej, czyli 248 posłów.

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska planują ślub? Liczą na Donalda Tuska (WIDEO)

Kasia Tusk komentuje wygraną ojca

Donald Tusk podczas krótkiego przemówienia z mównicy sejmowej nawiązał do rodziny, do żony i dzieci: „Pozwólcie też na jedno zdanie (dop. red. w stronę rodziny) – Małgosiu, Kasiu, Michale, mamo. Bardzo przepraszam, że przeze mnie znowu polityka wdarła się w wasze życie. Wiem, że nie jest to proste dzięki nim. To jest z reguły doświadczenie bardzo brutalne. Inaczej nie mogłem. Musiałem wrócić, ale dziękuję za waszą cierpliwość”. 

Kasia Tusk z córkami w Paryżu. Zobaczcie tylko jak dziewczynki podrosły

Chwilę po ogłoszeniu nowego premiera Donalda Tuska jego córka Katarzyna Tusk skomentowała wygraną. Opublikowała fragment filmu  „To właśnie miłość”, gdzie Hugh Grant w roli premiera Wielkiej Brytanii tańczy w swoim gabinecie.

Blogerka zdradziła, że jej tata, tak samo, jak Hugh Grant też dobrze tańczy:

Dziś jest dobry dzień, aby obejrzeć ten film. A dokładniej tę scenę. Z dedykacją dla pewnego premiera, który tańczy równie dobrze – napisała pod zdjęciem.

Donald Tusk pokazał twarz wnuczki. Ups! Czy Kasia Tusk na to pozwoliła?!

 

Fot.Dariusz Gorajski / Forum