W listopadzie 2019 roku odmieniło się życie Joanny Krupy. Modelka powitała na świecie upragnione dziecko, córkę, której dała na imię Asha-Leigh Presley. Krupa postanowiła od samego początku pokazywać twarz dziecka i relacjonować ich wspólne życie.

Joanna Krupa świętuje ROCZEK córki. Fanka atakuje: „Jesteś kłamczucha i hipokrytka”

Joanna Krupa odmieniła pokój córki

Kiedy dziewczynka skończyła miesiąc, Joanna postanowiła pokazać fanom, coś na co długo czekali – pokoik Ashy. Pokój był jasny i utrzymany w białych i różowych kolorach. Nawet większość maskotek była w takich samych kolorach.

Kiedy Asha skończyła roczek, modelka postanowiła odmienić wnętrze pokoju córki. Zdecydowanie jest różnica. Ani śladu po biało-różowym wnętrzu – w pokoju Ashy jest znacznie więcej kolorów. W pomieszczeniu znalazł się niewielki regał, na którym są książeczki dla dziecka, a także kosze z zabawkami. Zabawki znalazły się także w drewnianym pojemniku tuż obok piankowej maty. Joanna sprawiła także córce małe pianino!

Moja Asha skończyła już roczek i to najwyższy czas na zmiany w jej pokoiku. Zdradzę Wam, że ja i moja córeczka jesteśmy zachwycone – napisała modelka.

  • Boże jak normalnie 😉 buziaki
  • Cudowna i piękna dziewczynka a pokoik przepiękny 😍😍😍
  • Ach jak pięknie 🎈🎈😊😊 – komentują internautki.

Podoba Wam się?

ZOBACZ TEŻ:

Dumna Joanna Krupa zdradziła, jakie było pierwsze słowo jej córki Ashy

Joanna Krupa pokazała UROCZĄ reakcję małej Ashy na widok taty – tak się witali po długiej rozłące

Joanna Krupa wraca do "Top Model"

Joanna Krupa/fot. AKPA

Joanna Krupa w jasnej sukience

Joanna Krupa/fot. AKPA