Selena Gomez (31 l.) znów podgrzewa temperaturę w sieci. Gwiazda, która na całym świecie ma wielomilionową rzeszę fanów opublikowała kolejne seksowne zdjecie, które bije rekordy popularności. Selena Gomez pokazała swoje krągłe kształty na Instagramie w czarnym stroju kąpielowym.

Selena Gomez napisała piosenkę o swoim eks? Odpowiada na komentarze

Selena Gomez odsłoniła ciało i pokazała bliznę po operacji przeszczepu nerki, „Co za laska”, napisał jeden fan, inny dodał, „Justin Bieber będzie zachwycony, gdy to zobaczy”.

Selena Gomez

Selena Gomez w seksownym stroju kąpielowym

Selena Gomez szaleje całe lato podkręcając stopnie na termometrze. Gwiazda właśnie promuje swój nowy singiel, a na platformie Disney+ pojawił się kolejny sezon jej hitowego serialu „Morderstwa po sąsiedzku”. Nie można również zapomnieć o jej jakże popularnej linii produktów Rare Beauty.

Ociekająca seksem Selena Gomez znów odważnie na Instagramie

Selena Gomez mimo młodego wieku przeszła bardzo wiele, w tym operację przeszczepu nerki. Gwiazda cierpi również na toczeń, chorobę autoimmunologiczną. A związku z przyjmowaniem serii leków związanych z jej dolegliwościami Selena Gomez skarżyła się na problemy m.in. z utrzymaniem wagi.