Oliwia Bieniuk, 18-letnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wyrasta na nową gwiazdę. Już niedługo zobaczymy ją w popularnym tanecznym programie. Coraz lepiej też wypada przed kamerą, więc nie ma wątpliwości, że jest przed nią świetlana przyszłość.

Oliwia Bieniuk Instagram

Oliwia Bieniuk coraz odważniejsza – dodała zdjęcia w wyciętym stroju kąpielowym: „Bogini”

Oliwia Bieniuk swoje pierwsze kroki w sieci stawiała jako modelka. Na jej profilu instagramowym można było zobaczyć wiele fotografii z profesjonalny sesji zdjęciowych. Ostatnio zaczęła robić coraz odważniejsze sesje. Tym razem pochwaliła się zdjęciami w całkiem innym stylu. Co najlepsze, sesja odbyła się w luksusowym hotelu Raffles Europejski Warsaw.

Dawno niczego nie wstawiałam. Więc pomyślałam, że dzisiaj jest idealny dzień żeby podzielić się z wami kolejnymi ujęciami, które na długo zostaną w moim sercu – napisała Oliwia.

Oliwia Bieniuk w DDTVN: „Najgorzej poszła mi matematyka”

Córka Anna Przybylskiej z każdym nowy postem na Instagramie musi liczyć się z licytacją internautów, do kogo jest podobna: czy do mamy, czy do taty. Tak było i tym razem. Oliwia znudzona tymi samymi komentarzami zadrwiła:

  • – Czysta mama – pisze jedna obserwatorka. 
  • – dla mnie tata – pisze druga internautka.
  • – dla mnie Ryszard – odpowiada Oliwia.

Oliwia Bieniuk, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Oliwia Bieniuk w pastelowej stylizacji na ściance.

Oliwia Bieniuk/fot. AKPA

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach fot. Instagram