Tatiana Okupnik (41 l.) jest mamą dwójki dzieci – córki i syna. Artystka na swoim Instagramie podzieliła się wyznaniem na temat depresji, którą przechodziła podczas pierwszej ciąży. Piosenkarka uważa, że o tym problemie wciąż mówi się za mało.

Tatiana Okupnik została mamą! Pokazała zdjęcia bobasa!

Tatiana Okupnik o depresji w ciąży

Tatiana Okupnik swoją wypowiedź zaczęła od tego, że na problemy psychiczne cierpi aż 1/3 kobiet w ciąży. Według niej wciąż za mało mówi się na ten temat i jest to bardzo potrzebne.  Wokalistka od początku, gdy dowiedziała się, że spodziewa się dziecka, czuła się źle.

Nie chciało mi się wstawać z łóżka, ani myć, po prostu ryczałam. Widziałam wszystko na czarno. Widziałam tylko koniec siebie jako artystki i kobiety. Zadawałam sobie pytanie, dlaczego to zrobiłam, przecież ja nigdy nie chciałam mieć dzieci (..) Byłam załamana. Chciałam odłożyć brzuch gdzieś na półkę (..) Wkurzało mnie, że czułam ruchy, nie podobało mi się to – powiedziała.

Nie pomagała jej też reakcja otoczenia. Znajomi twierdzili, że przeżywa wszystko inaczej, bo jest inna, bo jest artystką. Bała się też tego, co będzie się działo po porodzie. W końcu Tatiana sięgnęła po pomoc terapeuty i bardzo jej to pomogło. Pod koniec ciąży czuła się już o wiele lepiej.

Tatiana Okupnik mówi o depresji w ciąży:

https://www.instagram.com/tv/B_f1UzKJGjn/?utm_source=ig_web_copy_link

Tatiana Okupnik URODZIŁA drugie dziecko! Całą CIĄŻĘ trzymała w tajemnicy

Tatiana Okupnik – mąż, dzieci

Tatiana Okupnik w 2013 roku wyszła za mąż za Michała Micielskiego. Ma z nim dwójkę dzieci: 4-letnią Matyldę i 2-letniego Tymona.

 

 

Tatiana Okupnik,

Tatiana Okupnik fot. Podlewski/AKPA

Tatiana Okupnik na scenie

Tatiana Okupnik na scenie fot. Podlewski/AKPA

Tatiana Okupnik podczas meczu

Tatiana Okupnik podczas meczu fot. AKPA/AKPA