Tatiana Okupnik rok temu podzieliła się z fanami o swoich doświadczeniach z porodem i macierzyństwem. Wyznała, że po porodzie miała depresję i problemy z oddawaniem moczu. Po porodzie dochodziła do siebie ponad miesiąc.

Tatiana Okupnik opowiedziała o swojej chorobie

Tatiana Okupnik o KOSZMARNYM porodzie. „Położna i lekarka masowały moje krocze…”

Tatiana Okupnik po raz kolejny publicznie się otworzyła. W rozmowie z Dorotą Wellman w „Dzień dobry TVN” ujawniła, że cierpi na EDS – zespół Ehlersa-Danlosa – grupa chorób genetycznych charakteryzujących się nadmierną wiotkością stawów, delikatną oraz hiperelastyczną skórą.

Kości zaczęły pękać na potęgę. Ciągle coś się zwichnęło, jakieś operacje. Nie wiedziałam na przykład, że mam pękniętą kość łonową, udową, ale czułam. Natomiast to nie wychodzi na rentgenie, bo to pęknięcia powierzchniowe, w moim przypadku, ale boli jak cholera – tłumaczyła w „DDTVN”.

Gwiazda miała już problemy w dzieciństwie. Wspomniała, że trafiła do szkoły baletowej i szybko się męczyła:

Pamiętam, że jak miałam 10 lat, wracałam do domu powłócząc nogami, bo bolały i nie miałam siły. To było nietypowe – powiedziała Tatiana.

Podobne objawy miał jej tata. Często razem trafiali do szpitala:

Jak byłam mała i ktoś dzwonił, to się pytał: „Kto jest w szpitalu – Krzysiek czy Tańka?”. My z tatą spotykaliśmy się na korytarzu ja z nogą w gipsie, tata – ręką. Założyłam sobie, że po prostu mam słabsze kości – opowiada.

Tatiana Okupnik ujawnia kolejne intymne sekrety. Miała problem z załatwianiem się po porodzie

Piosenkarka przez pewien czas miała lęki, że choroba przeniosła się również na dzieci:

Jak powiedziano mi, że jest 50 proc. szans na przekazanie dziecku, to nie ukrywam, że zupełnie się sobą nie przejęłam, tylko patrzę czujnie na moje robaczki. Nie chcę też bać się na zapas. Czas pokaże. Choć nie ukrywam, że to najsłabszy punkt tej przypadłości – stwierdziła.

Tatiana Okupnik pokazała MOCNE zdjęcia zrobione po porodzie: Ciągle próbuję dojść do formy

scena z: Tatiana Okupnik, SK:, , fot. Podlewski/AKPA