Tatiana Okupnik (41 l.) jakiś czas temu postanowiła otworzyć się i szczerze opowiedziała o problemach, z jakimi spotkała się podczas pierwszej ciąży. Artystka zapoczątkowała cykl „Liczby mają imiona”, w którym wraz z zaproszonymi gośćmi porusza trudne tematy, o których wiele kobiet wstydzi się rozmawiać. Tym razem postanowiła nagrać piosenkę, w której śpiewa o … nietrzymaniu moczu. Tatiana nagrała utwór z przymrużeniem oka, ale w między czasie porusza bardzo ważny problem.

Tatiana Okupnik po porodzie poddała się zabiegowi. „To nie jest tylko po to, żeby twoja pochwa wyglądała ładnie”

Tatiana Okupnik śpiewa o nietrzymaniu moczu

Tatiana Okupnik w mediach społecznościowych chętnie porusza problematyczne tematy, które uchodzą za tabu – jednak nie dla artystki. Tatiana od kiedy została mamą syna i córki, postanowiła opowiedzieć z jakimi problemami wiąże się ciąża, jak i sam poród. Okupnik nie idealizuje tego stanu, tylko przedstawia fakty, na podstawie własnych doświadczeń.

Tatiana Okupnik o DEPRESJI w czasie ciąży: wkurzało mnie, że czułam ruchy

Piosenkarka zdradziła, że musiała zmierzyć się z depresją poporodową. Wykonała również plastykę waginy a wcześniej przyznała, że dotknął ją wstydliwy problem, jakim jest nietrzymanie moczu.

Rozwalmy TO TABU – zaapelowała wokalistka w najnowszym poście na Instagramie.

Tatiana Okupnik ujawnia kolejne intymne sekrety. Miała problem z załatwianiem się po porodzie

Piosenkarka postanowiła nagrać piosenkę, w której śpiewa o nietrzymaniu moczu i problemach z wypróżnianiem. Utwór, mimo że nagrany z przymrużeniem okna, niesie mocny przekaz dla kobiet – które również doświadczyły podobnych problemów i nie miały jak o nich opowiedzieć.

Nietrzymanie moczu nie jest fajne, nie. Nietrzymanie stolca raczej chyba też. Gdy depresja męczy cię, specjalisty szukaj wnet, niech pomoże w tym, z czym zmagasz teraz się. Wokół kobiet masa tabu nadal jest, przykleiły jakoś mocno do nas się, ale przecież siła w nas i pier*** w tabu czas. Niech rozpada na kawałki drobne się – śpiewa Tatiana.

https://www.instagram.com/tv/CDVvvUFJ5BK/

Tatiana Okupnik śpiewa o problemach z wypróżnianiem

Tatiana apeluje do innych kobiet, by te nie bały się mówić o swoich dolegliwościach i problemach kobiecych. Jednak jej przekaz spotkał się z podzielonymi opinani. Część Internautów podziękowała artystce, że tak otwarcie mówi o wstydliwych  problemach, podczas gdy inni fani są zdania, że Okupnik demonizuje ciążę i poród.

Tatiana pokazuje też ciemną stronę tego co może się stać, tego jak sobie z tym radzić.

Jest Pani obrzydliwa. Można wypowiadać się na temat porodu w bardziej wysublimowany sposób.

Może się komuś nie podobać sposób przekazywania owej treści, ale jedno trzeba przyznać. Jest prawdziwa i bez owijania w bawełnę.

Fajnie, że o tym mówisz.

A Wy, oglądacie cykl Tatiany?

Dobrze, że wokalistka dzieli się swoimi doświadczeniami?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tatiana Okupnik namawiała do oddania nieważnego głosu w wyborach: „Idiotyczny i głupi wpis”

Tatiana Okupnik KOMENTUJE zdjęcia płaskiego brzucha Anny Lewandowskiej

Tatiana Okupnik pokazała MOCNE zdjęcia zrobione po porodzie: Ciągle próbuję dojść do formy

Tatiana Okupnik na ściance.

Tatiana Okupnik/fot. AKPA.

Tatiana Okupnik w złotej kreacji na scenie.

Tatiana Okupnik, fot. Podlewski/AKPA.

Tatiana Okupnik na ściance.

Tatiana Okupnik/fot. AKPA