Tatuażysta Angeliny Jolie, znany jako Mr. K, rozpalił wyobraźnię fanów, udostępniając na Instagramie tajemniczy tatuaż na jej środkowym palcu. Wielu komentujących zastanawiało się, czy dwie linie mogą ukrywać wiadomość „F—k Brad,” odnosząc się w ten sposób do burzliwego rozwodu gwiazdy.

Tatuaż nie ma nic wspólnego z Bradem?

Teraz jednak, choć Mr. K nie ujawnił jeszcze znaczenia tatuażu, wyjaśnił, że nie jest to odniesienie do jej byłego męża, Brada Pitta. W komentarzu pod swoim postem, który szybko stał się hitem w sieci, Mr. K wyjaśnił:

„To NIC nie ma wspólnego z Bradem Pittem,” po tym, jak udostępnił na Instagramie Story różne artykuły sugerujące, że tatuaż może mieć związek z Bradem.

Fani spekulują, że nowy tajemniczy tatuaż na środkowym palcu Angeliny Jolie to „f**k you” skierowane w stronę Brada Pitta!

Jeden z fanów szybko zareagował, zauważając, „Tak, nie wiem dlaczego ludzie tak myślą. On to już przeszłość!”

Inny użytkownik zgodził się, że „ludzie są naprawdę dziwni, zawsze próbują wpleść tego mężczyznę w jej życie. Przecież już usunęła tatuaż, który miała na jego cześć.” Mr. K potem skomentował swoje własne wpisy, wyjaśniając, że zdjęcie zostało zmienione w programie Photoshop, żeby zasłonić prawdziwy tatuaż, i zapowiedział, że niedługo opublikuje zdjęcie z prawdziwym tatuażem.

Angelina Jolie bezlitośnie kpi z Brada Pitta, „On zajmuje się iluzjami”

Inny ciekawski komentujący zasugerował, że może to jest związane z Atelier Jolie i odnosi się do kolekcji mody „Pan i Pani Smith” gwiazdy. Wcześniejszy podpis pod zdjęciem brzmiał, „Nadal nie mogę uwierzyć, że naprawdę złapałem jej rękę i zrobiłem tatuaż. Zgadnijcie, co ma na dłoni?” Jeden użytkownik sugerował, „Lewa: Mężczyzna, Prawa: Złodziej,” a inny żartował, mówiąc, „Wygląda tak dobrze, że aż wydaje się, że jest to zdjęcie z Photoshopa.”

Fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość i czekać na wielkie ujawnienie tatuażu na Instagramie. Jednak jedna rzecz jest pewna – tatuaż nie ma nic wspólnego z Brangeliną.

Forum

Forum