Taylor Swift (29 l.) obecnie przebywa w Azji wraz ze swoją mamą Andreą. Wokalistka jakiś czas temu poinformowała, że jej mama zmaga się z rakiem. Swift postanowiła zabrać swoją rodzicielką w trasę koncertową. Widać, że obie mają bardzo dobry kontakt i lubią przebywać w swoim towarzystwie. 

Taylor Swift z dużym pierścionkiem z brylantem; zaręczyła się? (ZDJĘCIA)

Taylor Swift w błyszczącym kombinezonie pozuje swojej mamie

W środę, 6 listopada piosenkarka hitu „Lover” podzieliła się seksownym zdjęciem, na którym pozuje w opinającym i błyszczącym czarnym kombinezonie.

Dla wszystkich mam, których dorosłe córki proszą o zrobienie zdjęcia w hotelowym korytarzu, bo czują swój strój – podpisała zdjęcie wokalistka.

Taylor zapozowała kładąc dłoń na biodrze. Jej kombinezon jest inspirowany latami 80. W całości wykonany jest z cekinów. Wąski krój spodni podkreślił długie nogi Swift a seksowny strój dopełniły proste, ale zawsze eleganckie czarne botki. Taylor tego dnia zjawiła się na spotkaniu z fanami.

Mama Taylor Swift zmaga się z rakiem

Zdjęcie wykonała 61 -letnia mama Taylor, Andrea Swift , która obecnie podróżuje z córką po Azji. Andrea od pewnego czasu walczy z rakiem: po początkowej diagnozie w 2015 r. w dalszym ciągu zmaga się z tą chorobą. Rodzina Swift nie podaje wielu szczegółów do wiadomości, nie wiadomo na jaki typ raka choruje jej matka. Taylor poinformowała jedynie za zgodą mamy, ze przechodzą przez trudny czas. Rodzina Swift zachowała dla siebie szczegóły na temat diagnozy Andrei, jednak Taylor podjęła ten temat w eseju przygotowanym dla  Elle 30 rzeczy, których nauczyłem się przed ukończeniem 30 roku życia”, w którym ujawniła, że oboje jej rodzice zmagali się z rakiem!

Musiałam nauczyć się, jak radzić sobie z poważną chorobą w mojej rodzinie… moja mama znów z nią walczy. Te przykre doświadczenie nauczyło mnie, że istnieją prawdziwe problemy, a dopiero potem jest wszystko inne. Rak mojej mamy to prawdziwy problem – napisała wówczas Taylor 

Seksowna Taylor Swift pozuje przed mamą

Co myślicie o stylizacji Taylor?

Poniżej zdjęcia wokalistki z mamą. 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Taylor Swift szczerze o konflikcie z Kanye Westem.”Zrozumiałam, jak bardzo jest dwulicowy”

Pijana i zadowolona Taylor Swift nieporadnie tańczy do własnego hitu

Taylor Swift zaskoczyła fanów super niespodzianką!

Andrea Swift Taylor Swift

Fot.FORUM

Andrea Swift

Fot.FORUM

Andrea Swift

Fot.FORUM