Taylor Swift (29 l.) bez wątpienia należy do jednej z najpopularniejszych wokalistek muzyki pop. Gwiazda w show-biznesie jest obecna na tyle długo, że rozumie mechanizmy rządzące tym światem. Swift uważana jest za konfliktową osobę, swego czasu była pokłócona z Katy Perry, którą oskarżyła o sabotowanie i podbieranie najlepszych tancerzy. Z Perry udało się piosenkarce pogodzić, jednak nie można powiedzieć tego samego o Kanye Westem. Od dobrych dziecięciu lat trwa drama na linii Swift-West.

Taylor Swift nie ukrywa swojej NIENAWIŚCI do Kanye Westa za utwór Famous!

Taylor Swift w wywiadzie dla Rolling Stone opowiada o konflikcie z Kanye Westem

W najnowszym wydaniu magazynu Rolling Stone możemy zobaczyć Taylor Swift. Wokalistka wystąpiła w sesji okładkowej. Swift na zdjęciu ubrana jest w kanarkowo żółtą kurtkę, ma mocny i kolorowy makijaż a ręce trzyma po obu stronach twarzy. W wywiadzie Taylor postanowiła opowiedzieć o konflikcie, który toczy się nieprzerwanie od dekady pomiędzy nią a raperem Kanye Westem, który pamiętnego razu postanowił ośmieszyć wokalistkę na rozdaniu nagród MTV VMA 2009. Debiutująca wówczas Taylor odbierała nagrodę, gdy Kanye West wtargnął na scenę, po czym agresywnie oświadczył, że 19 latka tak naprawdę nie zasługuję na statuetkę, a nagroda powinna zostać przydzielona Beyonce.

Taylor Swift o Kanye West „Zrozumiałam, jak bardzo jest dwulicowy”

Wydawało się, że powoli konflikt idzie w niepamięć, Taylor otrzymała nawet propozycję by wręczyć raperowi nagrodę VMA Vanguard, gdy West znowu zachował się jak prostak i nagrał piosenkę, w której powiedział, że„zrobił tę dzi*kę sławną”. Oczywistym jest, że Taylor nie była tym pomysłem zachwycona i publicznie wyraziła obrzydzenie do rapera, Kim Kardashian natomiast postanowiła zareagować, i jak przykładna żona opublikowała nielegalne nagranie prywatnej rozmowy z Taylor, na którym słychać, jak wokalistka rzekomo zgodziła się na wspomnienie swojej osoby w utworze.

Świat nie rozumiał kontekstu wydarzeń, które poprzedzały tę rozmowę. Nic nigdy nie dzieje się bez przyczyny. Pewne rzeczy miały miejsce, które spowodowały, że byłam wyjątkowo wściekła, gdy nazwał mnie dzi*ką. To nie był pojedynczy przypadek. Miałam już dość tej relacji, która wywiązała się między nami. I to nie zależało wyłącznie od rozmowy telefonicznej i tego co znalazło się w piosence. To była reakcja łańcuchowa – opowiada wokalistka na łamach najnowszego numeru Rolling Stone.

Taylor w wywiadzie postanowiła w końcu szczerze powiedzieć o całym dramacie, przez który przechodziła za sprawą Kanye’go Westa i jego żony, Kim Kardashian. Na łamach Rolling Stone wyznała, że była nie tylko wściekła ale zmęczyły ją nieczyste gierki ze strony rapera. Po czasie, gdy emocje opadły piosenkarka miała nadzieję na polepszenie stosunków. Wydawało się nawet, że konflikt zostanie zażegnany.

Zaczęliśmy się jakoś dogadywać, co niezwykle mnie ucieszyło. Jedyne o czym marzyłam po tym, co wydarzyło się w roku 2009, to aby Kanye mnie szanował. Kiedy ktoś tak bardzo cię nie szanuje, mówi o tym otwarcie, mówi, że nie zasługujesz na sukces, to sprawia, że chcesz wywrzeć na nich jak najlepsze wrażenie. Nienawidzę faktu, że czułam potrzebę zaimponowania mu, po tym, co mi zrobił. Spotkaliśmy się na obiad, on prawił mi komplementy dotyczące mojej muzyki. Byłam taka szczęśliwa. Zaleczyłam jakąś ranę z czasu, gdy miałam 19 lat. Ale potem nadeszło rozdanie VMA 2015. Kanye miał otrzymać nagrodę. Zadzwonił do mnie wcześniej – nie mogę niestety puścić wam tej rozmowy, ponieważ nie nagrałam jej nielegalnie. Rozmawialiśmy może przez godzinę. Prosił mnie, bym była osobą, która wręczy mu nagrodę. Mówił, że to by dla niego wiele znaczyło. Potrafi być najsłodszy na świecie. Bardzo się ucieszyłam. Napisałam przemowę, nadchodzi wieczór wielkiej gali, wręczam mu statuetkę, a on krzyczy: „MTV wzięło Taylor, żeby zwiększyć oglądalność”. Stałam wtedy wśród widowni z ramieniem dookoła jego żony. Dreszcze przebiegły po moim ciele. Zrozumiałam, jak bardzo jest dwulicowy – kontunuuje Swift.

Swift nie ukrywa, że zależy jej na odcięciu się od pary celebrytów, nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Naprawdę nie możemy dziwić się, że Taylor tak postanowiła. Po takim upokorzeniu, jakiego doznała ze strony Westa i Kim wokalistka nadal przeżywa całą tę historię.

Pomyślałam: „o, znowu jesteśmy w dobrych stosunkach”. Ale kiedy usłyszałam piosenkę, stwierdziłam, że mam tego dość. „Jeżeli chcesz wojny, to ją dostaniesz”. (…) Potem to samo zrobił Drake’owi. Zbliża się do ciebie, zdobywa twoje zaufanie, a potem to wszystko wybucha ci prosto w twarzzakończyła Taylor Swift.

Taylor Swift znów ATAKUJE Kim Kardashian; celebrytka jest zszokowana jej słowami

Myślicie, że konflikt pomiędzy Swift a Westem kiedyś się zakończy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Taylor Swift rozpętała wielką aferę w Hollywood. Demi Lovato w końcu miała okazję dopiec byłej przyjaciółce

Justin Bieber PRZEPROSIŁ Taylor Swift po latach; pisze jednak, że jej zachowanie nie jest fair

Taylor Swift BEZ MAKIJAŻU, spocona na siłowni; trochę się zaniedbała? (ZDJĘCIA)

View this post on Instagram

It’s blue, the feeling I got 💙

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Taylor Swift Kanye West

Taylor Swift opuszcza studio telewizji śniadaniowej w Nowym Jorku, gdzie wokalistka promowała swój najnowszy album. Fot.Forum/BACKGRID USA.

Miami Beach, FL – Kim Kardashian and Kanye West show off her unique wedding guest looks as they are seen outside of the Versace Mansion for a private wedding.
Pictured: Kim Kardashian, Kanye West
BACKGRID USA 18 AUGUST 2018
USA: +1 310 798 9111 / [email protected]
UK: +44 208 344 2007 / [email protected]
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication* *** Local Caption *** Kim Kardashian, Kanye West