Taylor Swift jest pierwszą laureatką nagrody Billboard ‚s Woman of the Decade Award (red. kobieta dekady według Billboard). Wydarzenie „Billboard’s Women in Music 2019” odbyło się w czwartkowy wieczór w Hollywood Palladium w Los Angeles.

Taylor Swift na Billboard’s Women in Music 2019

Swift podczas przemówienia wbiła szpilę Scooterowi Braunowi, który jest managerem między innymi Justina Biebera i Ariany Grande. Konflikt artystki i managera rozpoczął się w czerwcu, kiedy Braun kupił wytwórnię muzyczną, w której Swift nagrywała płyty.

Piosenkarka zwróciła uwagę na scenie, że świat muzyczny jest nieuregulowany prawnie, gdyż prawa do jej muzyki można kupić jak nieruchomości, aplikacje, czy buty.

Kupiono moją muzykę bez mojej zgody i konsultacji. Odmówiono mi bezpośredniej możliwości zakupu własnej muzyki, cały mój katalog został sprzedany wytwórni Scootera Brauna„Ithaca Holdings” – powiedziała Taylor Swift.

Artystka zaskoczyła nie tylko wygraną i przemówieniem, ale też wyglądem. Taylor na różowym dywanie zaprezentowała się w granatowym kombinezonie ze złotymi łańcuszkami Oscara de la Renty. Postawiła na niezwykle łatwą fryzurę do wykonania – wysoki warkocz. Wystarczy zrobić wysoki kucyk i spleść włosy.

Jen Lowery / MEGA / Mega Agency / Forum

Jen Lowery / MEGA / Mega Agency / Forum

: MIKE BLAKE / Reuters / Forum

MIKE BLAKE / Reuters / Forum

Jen Lowery / MEGA / Mega Agency / Forum

Jen Lowery / MEGA / Mega Agency / Forum