Matty Healy (34 l.) to nowy ukochany Taylor Swift. Sprawa jest świeża, więc mogłoby się wydawać, że Healy będzie zachowywał się odpowiednio… Jednak frontman  The 1975 został właśnie sfotografowany, gdy całuje w usta ochroniarza podczas koncertu w Danii. W sieci zawrzało, a fani od razu posypali krytyczne komentarze w stylu, „Stary, miej odrobinę szacunku dla Taylor…”

Nowy chłopak Taylor Swift był uzależniony od heroiny

Piosenkarz, który notorycznie całował się z nieznajomymi podczas koncertów swojego zespołu, powiedział wcześniej, że przestał całować fanów z szacunku Taylor Swift. Okazuje się, że to było… kłamstwo. W miniony piątek, podczas wykonywania piosenki „Robbers” na NorthSide Festival 2023 w Eskelunden, Matty Healy ukląkł i namiętnie pocałował ochroniarza.

Na wideo, które można znaleźć w sieci, widać jak ochroniarz uśmiecha się radośnie i wyrzuca ręce w powietrze po pocałunku z gwiazdą rocka.

Matty Healy całuje się z chroniarzem

W styczniu tego roku piosenkarz brytyjskiej grupy The 1975 powiedział, że porzuca praktykę obściskiwania się z fanami, ponieważ Taylor Swift (33 l.) dołącza do niego na scenie, „Nie całuję nikogo na oczach Taylor Swift. Przed królową tak nie można”, powiedział wtedy Healy.

Wszystkie związki Taylor Swift!

3 miesiące później na światło dzienno wyszedł romans nowej pary, po tym, jak świat obiegła informacja, że Taylor Swift rozstała się z Joe Alwynem. Od tamtej pory fani piosenkarki są przerażeni jej nowym związkiem, który nie zapowiada zbyt długiego życia…