Taylor Swift (33 l.) to gwiazda muzyki pop, która sprzedała prawie tyle płyt, ile ma obserwujących na Instagramie (ponad 200 milionów) a do tego jest podobno najlepiej opłacaną piosenkarką na świecie. A jednak jej życie prywatne nie jest zawsze usłane różami.

Nie trzeba było długo czekać! Taylor Swift jest „szaleńczo zakochana”

Jej wybrankowie zazwyczaj nie są tak bogaci czy sławni jak ona (co jest dość trudne). Teraz jednak wybrała sobie kogoś wyjątkowo odmiennego od siebie. Matty Healy (34 l.) jest brytyjską gwiazdą rocka i byłym heroinistą, który często podczas wywiadów pali marihuanę i wygłasza tandetne przechwałki na temat swoich podbojów łóżkowych.

Nowy ukochany Taylor Swift to były heroinista

Matty Healy to wokalista brytyjskiego zespołu The 1975, który nie tylko walczył z uzależnieniem od heroiny, ale został wyrzucony ze szkoły za bójki jest bardziej znany z seksu i narkotyków niż z rock and rolla.

Taylor Swift randkuje z tym słynnym kierowcą F1

Niedługo po tym, jak Healy po raz pierwszy spotkał Taylor Swift za kulisami jednego ze swoich koncertów w 2014 roku, wykrzyczał, „Mam tu prawdziwe gwiazdy muzyki pop, które chcą mnie piepr*** przez cały czas!

Niestety fani artystki na całym świecie są zaniepokojeni, bo w końcu jej nowy romans wygląda jakby był skazany na porażkę.