Fani stoją za nią murem, ale w sieci pojawiły się również komentarze dotyczące rzekomo prawdziwego powodu odwołania jej piątkowego koncertu. Taylor Swift (33 l.) przełożyła swój koncert w Buenos Aires z powodu ulewnych opadów – zaledwie kilka godzin po wylądowaniu Travisa Kelce’a w stolicy Argentyny.

Dżinsowy płaszcz Taylor Swift to wielki hit sieci

Uwielbiam występy w deszczu, ale nigdy nie zamierzam narażać moich fanów, innych wykonawców i ekipy […] Przełożyliśmy dzisiejszy występ w Buenos Aires na niedzielę ze względu na tak naprawdę chaotyczną pogodę, że próba zorganizowania tego koncertu byłaby niebezpieczna, napisała w ISS.

Koncert odwołany, ale randka się udała

Pomimo rozczarowujących wieści na temat pogody Travis Kelce (34 l.) zdołał wylądować w Buenos Aires zanim burza stała się zbyt intensywna. A w deszczowy wieczór koncertowy para została nagrana i sfotografowana, gdy okazywała sobie czułości, czekając na samochód, a także gdy spędzali miło czas w jednej z modnych restauracji, „Ciekawy zbieg okoliczności…”, napisał jeden z komentatorów, inny dodał, że „Nie poznaje Taylor, nigdy się tak nie zachowywała”.

Modny look? Taylor Swift stawia na plisy i oversize’owy sweter

Według doniesień Taylor Swift i Travis Kelce myślą o sobie bardzo poważnie. Podobno Taylor Swift planuje mu urodzić dziecko i to jak najszybciej. 

Zobaczcie więcej zdjeć w galerii poniżej: