W Hollywood wybuchła wielka afera. Scooter Braun – manager Justina Biebera, Ariany Grande i Demi Loavto wykupił za 300 milionów dolarów wytwórnię Big Machine Records, w której od lat nagrywała  Taylor Swift. Wokalistce to się nie spodobało:

(…) Dowiedziałam się o zakupie moich nagrań przez Scootera Brauna, wtedy, gdy zostało to ogłoszone światu. Wszystko, o czym mogłam myśleć, to nieustanne, manipulacyjne zastraszanie z jego strony przez lata. (…) Tak jak wtedy, gdy Kim Kardashian opublikowała nielegalnie zarejestrowany fragment rozmowy telefonicznej, która miała wyciec, a następnie Scooter zebrał swoich dwóch klientów, żeby mnie zastraszyć w sieci. Albo kiedy jego klient, Kanye West, zorganizował zemstę w teledysku, w którym pokazał mnie nago. Teraz Scooter pozbawił mnie pracy mojego życia, której nie dano mi okazji kupić. Zasadniczo moje dziedzictwo muzyczne wkrótce znajdzie się w rękach kogoś, kto próbował je zniszczyć… To jest mój najgorszy scenariusz.

– napisała Swift.

WOW! Demi Lovato podpisała kontrakt z nowym managerem – ma pod sobą największe gwiazdy

Justin Bieber postanowił obronić swojego managera. Przekonuje, że Scooter i on uwielbiają Taylor, a jedynym sposobem na rozwiązanie sporu jest komunikacja.

Przekomarzanie w sieci do niczego nie prowadzi. Jestem pewny, że Scooter i ja chcielibyśmy z tobą porozmawiać, rozwiązać każdy konflikt, i tak dalej. Obaj nie mamy nic negatywnego do powiedzenia na twój temat. Naprawdę życzymy ci wszystkiego, co najlepsze.

– napisał Bieber.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Hey Taylor. First of all i would like to apologize for posting that hurtful instagram post, at the time i thought it was funny but looking back it was distasteful and insensitive.. I have to be honest though it was my caption and post that I screenshoted of scooter and Kanye that said “taylor swift what up” he didnt have anything to do with it and it wasnt even a part of the conversation in all actuality he was the person who told me not to joke like that.. Scooter has had your back since the days you graciously let me open up for you.! As the years have passed we haven’t crossed paths and gotten to communicate our differences, hurts or frustrations. So for you to take it to social media and get people to hate on scooter isn’t fair. What were you trying to accomplish by posting that blog? seems to me like it was to get sympathy u also knew that in posting that your fans would go and bully scooter. Anyway, One thing i know is both scooter and i love you. I feel like the only way to resolve conflict is through communication. So banter back and fourth online i dont believe solves anything. I’m sure Scooter and i would love to talk to you and resolve any conflict, pain or or any feelings that need to be addressed. Neither scooter or i have anything negative to say about you we truly want the best for you. I usually don’t rebuttal things like this but when you try and deface someone i loves character thats crossing a line..

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Demi Lovato również zabrała głos. Mimo że od niedawna współpracuje z Braunem, przekonuje, że to dobry człowiek.

Miałam do czynienia ze złymi ludźmi w tej branży, a Scooter nie należy do nich. Jest dobrym człowiekiem. Osobiście jestem wdzięczna mu, że wszedł w moje życie. Przestańcie „szargać” ludziom opinie lub ich zastraszać

– napisała Demi na instastories.

Dodała, że wszyscy mogą jeździć po niej, jak tylko chcą, ale zawsze będzie lojalna wobec swojego zespołu. Zaznacza, że ceni lojalność bardziej niż większość ludzi na tym świecie.

Demi Lovato sporo PRZYTYŁA. Boryka się ze spadkiem formy (ZDJĘCIA)

Demi Lovato i Taylor Swift niegdyś się przyjaźniły. Wszystko zakończyło się po tym, kiedy Lovato zaczęła spotykać się byłym Swift – Joe Jonasem. Nie mogła zrozumieć, że napisała o nim nawet piosenkę… Wtedy Selena Gomez przyjaźniła się jeszcze z Lovato, kiedy Taylor weszła do akcji przyjaźń się zakończyła. Nikt nie miał wątpliwości, że we wszystkim namieszała Swift.

 

 

demi2
demi
demi5
demi4