Kiedy zaczęła się wojna między Taylor Swift (29 l.) a Kanye Westem (42 l.), Justin Bieber (25 l.) razem ze swoim managerem Scooterem Braunem również publicznie żartował z wokalistki. Teraz Tay jest załamana. Scooter wykupił za 300 milionów dolarów wytwórnię Big Machine Records, dla której wokalistka nagrała sześć swoich albumów. Opublikowała post na portalu Tumblr, w którym atakuje Scootera. Justin odpowiedział jej wpisem na Instagramie.

Taylor Swift znów ATAKUJE Kim Kardashian – celebrytka jest zszokowana jej słowami

Taylor Swift we wpisie atakuje Scootera Brauna

Taylor napisała:

(…) Dowiedziałam się o zakupie moich nagrań przez Scootera Brauna, wtedy, gdy zostało to ogłoszone światu. Wszystko, o czym mogłam myśleć, to nieustanne, manipulacyjne zastraszanie z jego strony przez lata. (…) Tak jak wtedy, gdy Kim Kardashian opublikowała nielegalnie zarejestrowany fragment rozmowy telefonicznej, która miała wyciec, a następnie Scooter zebrał swoich dwóch klientów, żeby mnie zastraszyć w sieci. Albo kiedy jego klient, Kanye West, zorganizował zemstę w teledysku, w którym pokazał mnie nago. Teraz Scooter pozbawił mnie pracy mojego życia, której nie dano mi okazji kupić. Zasadniczo moje dziedzictwo muzyczne wkrótce znajdzie się w rękach kogoś, kto próbował je zniszczyć… To jest mój najgorszy scenariusz. 

https://taylorswift.tumblr.com/post/185958366550/for-years-i-asked-pleaded-for-a-chance-to-own-my

Justin Bieber przeprasza Taylor Swift

Justin postanowił odnieść się do wpisu Taylor i przeprosił ją za wydarzenia z przeszłości. Stwierdził jednak, że jej obecne zachowanie nie jest fair.

Hej, Taylor. Na początku chciałbym cię przeprosić za tamten krzywdzący post na Instagramie. Wtedy myślałem, że jest on zabawny, ale patrząc wstecz, widzę, że był on niesmaczny i nie na miejscu. Szczerze mówiąc, to był mój podpis i post, który zescreenowałem od Scootera i Kanye, który mówił „Taylor Swift what up”. On nie miał z tym nic wspólnego, nie był nawet częścią konwersacji. Wręcz był osobą, która powiedziała mi, żeby nie żartować w ten sposób. W miarę upływu lat, nasze drogi się nie skrzyżowały. Nie przegadaliśmy naszych różnic, zranień czy frustracji. Opowiedzieć o tym w social mediach nie było fair. Co chciałaś osiągnąć, publikując ten post? Wydaje mi się, że wzbudzić współczucie. Wiedziałaś, że robiąc to, spowodujesz, że twoi fani będą atakować Scootera. W każdym razie, Scooter i ja kochamy cię. Jedynym sposobem na rozwiązanie sporu jest komunikacja. Przekomarzanie w sieci do niczego nie prowadzi. Jestem pewny, że Scooter i ja chcielibyśmy z tobą porozmawiać, rozwiązać każdy konflikt, i tak dalej. Obaj nie mamy nic negatywnego do powiedzenia na twój temat. Naprawdę życzymy ci wszystkiego, co najlepsze.

Co o tym myślicie? Czy Taylor ma szansę dogadać się z Justinem i jego managerem?

ZOBACZ TAKŻE:

Nowy klip Taylor Swift to mistrzowska zemsta na Kim, Kanye i Katy

Szef MTV VMA zdradza prawdę! Co zaszło między Kanye Westem a Taylor Swift?

Nie uwierzysz, kto stanął w obronie Taylor Swift przed Kanye Westem

Wyświetl ten post na Instagramie.

Hey Taylor. First of all i would like to apologize for posting that hurtful instagram post, at the time i thought it was funny but looking back it was distasteful and insensitive.. I have to be honest though it was my caption and post that I screenshoted of scooter and Kanye that said “taylor swift what up” he didnt have anything to do with it and it wasnt even a part of the conversation in all actuality he was the person who told me not to joke like that.. Scooter has had your back since the days you graciously let me open up for you.! As the years have passed we haven’t crossed paths and gotten to communicate our differences, hurts or frustrations. So for you to take it to social media and get people to hate on scooter isn’t fair. What were you trying to accomplish by posting that blog? seems to me like it was to get sympathy u also knew that in posting that your fans would go and bully scooter. Anyway, One thing i know is both scooter and i love you. I feel like the only way to resolve conflict is through communication. So banter back and fourth online i dont believe solves anything. I’m sure Scooter and i would love to talk to you and resolve any conflict, pain or or any feelings that need to be addressed. Neither scooter or i have anything negative to say about you we truly want the best for you. I usually don’t rebuttal things like this but when you try and deface someone i loves character thats crossing a line..

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)