Gypsy Rose Blanchard (32 l.), która w czwartek została zwolniona z więzienia po odsiedzeniu ponad 7 lat za morderstwo drugiego stopnia swojej matki, Clauddinnei „Dee Dee” Blanchard, jest wielką fanką Taylor Swift i podobno miała zamiar iść na mecz Kansas City Chiefs z nadzieją, że ją spotka. Sama Taylor Swift nie ma zamiaru się z nią spotykać.

Gypsy Rose marzy tylko jednym

Jednak amerykańskie TMZ poinformowało, że Gypsy Rose i jej mąż Ryan Scott Anderson musieli  opuścić Missouri, gdzie odsiadywała wyrok.

Nie jest jeszcze jasne, dlaczego nie są mile widziani w stanie Missouri, ale TMZ wysunęła hipotezę, że lokalne organy ścigania będą chcą ją poza swoim stanem ze względu na „zagrożenie bezpieczeństwa”, jakie jej obecność może stwarzać na obszarze Kansas City.

Gypsy Rose Blanchard zamordowała mamę

Gypsy Rose Blanchard odsiedziała niecałe 8 lat z 10-letniego wyroku, po tym, jak przyznała się do udziału w zabójstwie swojej matki w czerwcu 2015 roku, którego dokonał jej ówczesny chłopak, Nicholas Godejohn.

Znaleziono kobiecy tors na śmietniku. Producent z Hollywood oskarżony

Sprawa dziewczyny zainteresowała miliony od początku jej procesu, a nawet została udokumentowana w filmie HBO z 2017 roku, oraz w hitowym miniserialu Hulu z 2019 roku „The Act”. W jej postać wcieliła się Jamie King, a jej mamę zagrała Patricia Arquette.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: