Meghan Markle zostanie bohaterką nowego skandalu? Czytając doniesienia zagranicznej prasy, mamy wrażenie, że w najbliższym czasie była aktorka będzie na językach ludzi jeszcze częściej, niż do tej pory. A wszystko to za sprawą pozwu, który właśnie otrzymała. O co chodzi? O „porzuconą” córkę. Naprawdę…

Meghan Markle znowu przechodzi trudne chwile. „Wpadła w panikę”

Meghan Markla została pozwana przez „porzuconą córkę”

Ma 21 lat, nazywa się Sarah i twierdzi, że jest córką Meghan Markle. Portal sciencetechy.com donosi, że kobieta złożyła do sądu pozew i oskarżyła księżną Sussex o lata zaniedbań i emocjonalne znęcanie się. W sprawie tej toczy się właśnie postępowanie. I choć na razie historia dopiero się rozpoczęła, już wzbudza wiele emocji. Jedni twierdzą bowiem, że 42-latka celowo zataiła fakt, że jest już matką, by dostać się do brytyjskiej rodziny królewskiej. Drudzy natomiast uważają, że to jest zbyt podłe – nawet jak na szwagierkę księcia Williama.

Billie Eilish straciła wszystkich przyjaciół, „Na moich urodzinach byli sami pracownicy”

A co na to brytyjskie media? Cóż, jak się domyślacie, plotek nie brakuje. Dziennikarze analizują teraz romantyczną przeszłość byłej monarchini i zastanawiają się, kto mógłby być ojcem 21-latki. Eksperci nie mają wątpliwości, że proces będzie się ciągnął miesiącami, a na światło dzienne mogą wypłynąć różne mniej lub bardziej wstydliwe wątki z życia Meghan.

Czy tajemnicza Sarah rzeczywiście jest siostrą Archie’go i Lilibet? Cóż, o tym przekonamy się pewnie nieprędko…

Viki Gabor ZAATAKOWANA na ulicy! Jej ojciec trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami

Książę Harry i Meghan Markle, Forum

Książę Harry, Meghan Markle, Forum

Książę Harry, Meghan Markle/ forum