Viki Gabor to polska piosenkarka, finalistka drugiej edycji „The Voice Kids” oraz zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Wydała dwa albumy studyjne „Getaway (Into My Imagination)” oraz „ID”. 16-latka ma również na koncie sylwestrowe występy dla TVP, koncert dla Polsat SuperHit Festiwal 2022, a w kwietniu 2023 roku premierę miał serial dokumentalny TVP o artystce pt. „Viki Gabor: Mój świat”.

Viki Gabor wyznała, że nie chodzi do szkoły!? „Powiedzmy, że mam taki luz”

Viki Gabor i jej tata ofiarami brutalnego ataku. 53-latek trafił do szpitala

Choć młoda piosenkarka cieszy się dużą sympatią i ma wielu fanów, nieoczekiwanie we wtorek 11 czerwca spotkała ją przerażająca sytuacja. Jak poinformował portal miejskireporter.pl Viki i jej tata Dariusz zostali zaatakowani na warszawskiej Ochocie, gdy jechali samochodem. Do zdarzenia doszło około godziny 10:00 w Alejach Jerozolimskich na wysokości Blue City. Jak podaje serwis, 34-letni kierowca miał uderzyć w pojazd, którym poruszał się 53-letni ojciec piosenkarki, a następnie spryskać mężczyznę gazem pieprzowym. Pan Dariusz trafił do szpitala:

W pewnym momencie 34-latek zaatakował ojca piosenkarki Viki Gabor. Mężczyźni się szarpali, poszkodowany został uderzony i spsikany gazem. 53-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala, tam stracił przytomność. Samej piosenkarce nic się nie stało. Pojechała razem z tatą do szpitala. Policja zatrzymała 34-latka – poinformował portal.

W rozmowie z Radiem RMF agent 16-letniej gwiazdy poinformował, że zarówno piosenkarka jak i jej tata „stali się ofiarami brutalnego i nieuzasadnionego ataku”:

Gazu użyto również wobec nastolatki, która siedziała wówczas w fotelu pasażera, w wyniku czego trafiła ona do prywatnej kliniki okulistycznej. Jej tata został zabrany do szpitala, gdzie przechodzi badania. Ma podejrzenie złamania nadgarstka. Został wyciągnięty z samochodu i był bity, aż stracił przytomność – poinformował manager Gabor.

Informację potwierdził również st. post. Rafał Wieczorek, oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III:

Potwierdzam zdarzenie, w którym doszło do awantury między dwoma kierującymi samochodami Renault na Alejach Jerozolimskich. Na miejsce został wezwany Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał 53-letniego mężczyznę do szpitala. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 157 kk zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Obecnie trwają czynności – powiedział w rozmowie z portalem miejskireporter.pl

Viki Gabor w nowej fryzurze! Pożegnała swoje czarne włosy (FOTO)

pasekkozak

IG: vikigaborofficial

scena z: Viki Gabor, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Warszawa, 11.10.23 Nagranie programu Rytmy Dwojki TVP