Niedawno pojawiła się informacja, że klip do piosenki Andrzeja Piasecznego pt. „Miłość”, do którego muzykę skomponowała Majka Jeżowska został nominowany do International Music Video Awards London 2021. Od tego czasu pojawiło się jeszcze kilka nominacji do IMVA Munich 2021 i IMVA Rome 2021.

Teledysk „Miłość” Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska nagrali teledysk. To, co wydarzyło się w klipie zaszokuje wszystkich

Teledysk „Miłość” Andrzeja Piasecznego wygrał w Rzymie w kategorii najlepszy teledysk LGBT! Teledysk odnosi sukcesy za granicą, w Polsce niestety nie został jeszcze doceniony. Większość stacji radiowych nie chce dzielić się piosenką „Miłość” z słuchaczami, bo poruszane w niej kwestie budzą tutaj wciąż kontrowersje, choć przesłanie piosenki wydaje się być bezsprzeczne i zawsze aktualne.

Andrzej Piaseczny w szczerym wywiadzie na temat swojego coming outu. Zdradził, czy chciałby adoptować dzieci

Andrzej Piaseczny dziękował wszystkim, którzy mieli swój wkład w piosenkę i teledysk, ciesząc się z wygranej na swoim Instagramie. Majka Jeżowska napisała:

Rzym , miasto otwarte na różnorodność , doceniło teledysk @andrzejpiaseczny_official „Miłość” i wcale się nie dziwię ! 🌈 Zwyczajna historia dwóch zakochanych w sobie chłopaków , zakończona ślubem , pięknie sfilmowana przez @helena_ganjalyan_photo i @bartosz_szpak . Chwalę się , bo skoro w Polsce nie doceniają , każdy sukces zagraniczny ma lepszy smak … Moja muzyka – napisała Majka Jeżowska.

Piosenkę „Miłość” będzie można posłuchać na żywo 3 sierpnia na warszawskiej Pradze. Wówczas pojawi się na scenie Andrzej Piaseczny.

Fot. Gilad Sade

Fot. Gilad Sade

Andrzej Piaseczny Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Andrzej Piaseczny Fot. Kurnikowski/AKPA