Pete Davidson (29 l.) i Emily Ratajkowski (31 l.) zadebiutowali publicznie jako para na meczu koszykówki w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Na parkiecie NBA rozegrał się mecz Memphis Grizzlies i New York Knicks.

Zarówno Davidson, jak i Ratajkowski uśmiechali się szeroko, siedząc obok siebie z piwem w ręku wśród tłumu gwiazd. Na światła fleszy (pewnie bez większego zachwytu) trafił Ben Stiller z żoną, aktorką Christine Taylor i Jordin Sparks.

Emily Ratajkowski w kurtce ulubionej marki królowej Elżbiety II

Pete Davidson miał na sobie dres Sinclair, który połączył z czarnymi okularami przeciwsłonecznymi i sportowymi butami Asics. Zaś Emily Ratajowski miała na sobie jeden z topowych looków sezonu.

Pete Davidson i Emily Ratajkowski Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Pete Davidson i Emily Ratajkowski Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Emrata i Pete Davidson nareszcie razem?

Emily Ratajkowski pojawiła się na „sportowej randce” w białym topie i krótką brązową puchówką The North Face (ok. 1500 zł), jasnoniebieskimi dżinsami – rurkami  i kozakami do kolana z wężowym motywem.

Pete Davidson i Emily Ratajkowski spędzili wspólnie Święto Dziękczynienia

Pierwszy raz plotki o ich romansie pojawiły się na początku tego miesiąca, kiedy według doniesień byli na randce na Brooklynie. Byli widziani, trzymając się za ręce. Następnie mieli spędzi razem Święto Dziękczynienia. Mecz NBA New York Knicks jest ich pierwszym publicznym wyjściem. To się nazywa… KLINA KLINEM.