Kim Kardashian w zeszłym tygodniu podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie dwoma zdjęciami, na których bawi się doskonale ze swoim nowym facetem, komikiem Petem Davidsonem. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że followersi zauważyli, że gwiazda „zmniejszyła nos” i poprawiła podbródek swojemu facetowi.

Kanye West chciał rzucić muzykę, by zostać stylistą Kim Kardashian

Kim Kardashian pokazała Peta Davidsona na zdjęciach

Post pojawił się na profilu @ProblematicFame. Autorzy zestawienia porównali profile aktora i wytknęli, że na zdjęciach, które wyglądają na bardzo naturalne, widać ingerencję aplikacji ulepszających wygląd. Rozumiemy Kim, ale czemu poprawia też wygląd swojego faceta, który raczej twarzą, czy ciałem nie zarabia na życie?

Było, już nie ma

Niestety od tamtej pory profil usunął zdjęcie Pete’a Davidsona i nie wiadomo, jakie są tego powody. Czyżby w grę wszedł dział prawny Kim Kardashian?

Cała prawda o drugiej seks-taśmie Kim Kardashian

Obserwatorzy spekulują, że definitywnie nos Pete’a Davidsona został zmniejszony, podobnie jak skóra pod brodą. Czyżby zabieg był niekontrolowany przez samą Kim, a jedynie ekipa obsługująca jej social media postanowiła się zabawić w chirurga plastycznego? Jak myślicie?

Kim Kardashian i Pete Davidson Fot. BlayzenPhotos / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Pete Davidson Fot. ZapatA/MEGA / The Mega Agency / Forum