Księżniczka Beatrice (32 l.) będzie musiała jeszcze poczekać na wyjątkowy dzień ślubu. Z powodu trwającej na całym świecie pandemii spowodowanej koronawirusem Beatrice została zmuszona do odwołania ceremonii ślubnej.

Księżniczka Beatrice jest zmuszona do ODWOŁANIA królewskiego przyjęcia weselnego

Ślub księżniczki Beatrice nie odbędzie się

Beatrice jest najstarszą córką księcia Andrzeja i Sarah Ferguson. Księżniczka w rodzinie królewskiej nie miała lekko – przez lata nazywana brzydkim kaczątkiem, w końcu odnalazła szczęście w ramionach 37-letniego miliardera, który zajmuje się finansami,  Edoardo Mapelli Mozzi.

Ceremonia ślubna miała odbyć się w St. James’s Palace w Londynie, a przyjęcie w ogrodach pałacu Buckingham. 29 maja Beatrice i Edoardo mieli powiedzieć sakramentalne „tak”, jednak plany uległy zmianie na miesiąc przed weselem.

Księżniczka Beatrice i jej narzeczony Edoardo Mapelli Mozzi oficjalnie odwołali swój nadchodzący, królewski ślub, z powodu pandemii koronawirusa.

Wcześniej uważano, że para odwołała przyjęcie weselne, ale rozważali ślub, który miał odbyć się w obecności jedynie najbliższej rodziny i przyjaciół – teraz z uwagi na bezpieczeństwo osób biorących udział w ślubie postanowiono przełożyć jego datę.

Księżniczka Beatrice z narzeczonym

Księżniczka Beatrice i Eduardo Mapelli Mozzi. Fot.Instagram/princesseugenie

Mozzi oświadczył się księżniczce wykonanym na zamówienie pierścionkiem z brylantem, podczas wakacji we Włoszech we wrześniu 2019 r.

Zakochani będą musieli jeszcze trochę poczekać na sformalizowanie swojego związku.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zabiegana i ZMĘCZONA Księżniczka Beatrice z kalendarzem w ręku załatwia sprawy przed ślubem (FOTO)

Księżniczka Beatrice ujawniła datę ślubu! Wszystko wskazuje na to, że będzie BAJKOWO!

Ślub księżniczki Beatrice odbędzie się w pałacu Buckingham! Została nową ulubienicą Królowej?

Księżniczka Beatrice już niedługo miała zostać żoną.

Księżniczka Beatrice, fot. zdjęcie z zasobu FORUMPAF

Księżniczka Beatrice macha do poddanych.

Księżniczka Beatrice, fot.Forum/ZUMA Press