Księżniczka Beatrice (32 l.) z powodu epidemii koronawirusa musi odwołać przyjęcie weselne i pozmieniać plany dotyczące ślubu. Jak to będzie wyglądało? Sprawdźcie sami.

Zabiegana i ZMĘCZONA Księżniczka Beatrice z kalendarzem w ręku załatwia sprawy przed ślubem (FOTO)

Miłość w czasach koronawirusa

Śluby członków rodziny królewskiej zawsze budzą ogromne zainteresowanie. Tym razem królewskie dzwony mają zabrzmieć dla księżniczki Beatrice, która jest kuzynką księcia Williama i Harry’ego. Beatrice zaręczyła się z przedsiębiorcą i deweloperem Eduardo Mapelli Mozzi.

Ślub Beatrice z Edoardo pierwotnie miał odbyć się w piątek 29 maja 2020 r. Dla gości miała być udostępniona część królewskich ogrodów Pałacu Buckingham.

W obecnych okolicznościach część zaplanowanych atrakcji została odwołana, a inne stoją pod znakiem zapytania.

Wczoraj informowaliśmy, że aktorka Emma Stone również zdecydowała się na odwołanie ślubu i wesela. W ślad za nią podążyła Katy Perry, która porzuciła na jakiś czas planowanie wesela z Orlando Bloom’em. To tego grona dołączyła również księżniczka Beatrice.

Księżniczka Beatrice i Eduardo Mapelli Mozzi pozują w królewskim ogrodzie.

Księżniczka Beatrice i Eduardo Mapelli Mozzi. Fot.Instagram/princesseugenie

W oświadczeniu udostępnionym przez portal The Telegraph, rzecznik potwierdził, że para zrezygnowała z planów organizowania przyjęcia weselnego i obecnie podejmują decyzję, czy w samej ceremonii uwzględnić więcej osób, czy tylko najbliższą rodzinę.

Księżniczka Beatrice zorganizowała przyjęcie zaręczynowe, na którym było więcej gwiazd niż rodziny królewskiej!

Wszystko zależy od tego, co wydarzy się w ciągu najbliższych kilku tygodni, ale nie będzie dużego przyjęcia. Księżniczka Beatrice i pan Mapelli Mozzi bardzo się cieszą ze ślubu, ale są równie świadomi konieczności unikania niepotrzebnego ryzyka w obecnych okolicznościach – powiedział rzecznik Pałacu Buckingham.

Mozzi oświadczył się księżniczce podczas wakacji we Włoszech we wrześniu 2017 r. Eduardo dał jej brylantowy pierścionek, wykonany na zamówieni. Ślub księżniczki i miliardera miał być pierwszym ślubem od czasu pięknej ceremonii Kate i Williama w 2011 roku.

Księżniczka Beatrice na ściance w czarnej sukience.

Księżniczka Beatrice. Fot.Forum/Backgrid UK

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kourtney Kardashian twierdzi, że epidemia koronawirusa jest karą Boga za ZŁE zachowanie ludzi

Księżna Norwegi w poważnych tarapatach. Jeśli zachoruje na KORONAWIRUSA nie przeżyje

Księżniczka Beatrice z Yorku się zaręczyła. Wiemy kim jest jej wybranek i kiedy odbędzie się ślub!