Dzwony weselne ponownie rozdzwonią się dla rodziny królewskiej. Tym razem szczęśliwy dzień będzie świętować Księżniczka Beatrice (32 l.), która jest kuzynką księcia Williama i księcia Harry’ego. Beatrice nie tak dawno poinformowała, że się zaręczyła. Jej wybrankiem został przedsiębiorcą i deweloperem Eduardo Mapelli Mozzi (34 l.)

Księżniczka Beatrice z Yorku się zaręczyła. Wiemy kim jest jej wybranek i kiedy odbędzie się ślub!

Znamy datę ślubu Księżniczki Beatrice i Eduardo Mapelli Mozzi

Po tym, jak Beatrice i Eduardo ogłosili swoje zaręczyny we wrześniu ubiegłego roku, Pałac Buckingham ogłosił, że ceremonia odbędzie się w 2020 roku. Jak udało się ustalić magazynowi People, Beatrice i Eduardo mają powiedzieć sakramentalne „tak” za trzy miesiące –  29 maja.

Dokładne miejsce ceremonii nie zostało jeszcze publicznie ogłoszone, chociaż wcześniej informowano, że królowa zaproponowała Pałac Buckingham na przyjęcie weselne. Jeśli tak, pobliskie miejsca, takie jak Królewska Kaplica Wojskowa, mogą zostać wzięte pod uwagę podczas ceremonii

Księżniczka Beatrice zorganizowała przyjęcie zaręczynowe, na którym było więcej gwiazd niż rodziny królewskiej!

Ostatnie królewskie wesele w pałacu Buckingham odbyło się na ślubie księcia Williama i Kate, księżnej Cambridge. Meghan i Harry nie „dostąpili tego zaszczytu” – ich medialne wesele miało miejsce w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor.

Księżniczka Beatrice

Fot.Instagram/princesseugenie

Księżniczka Beatrice

Fot.Instagram/princesseugenie

Beatrice i Eduardo zdecydowali się na zaręczyny po zaledwie roku bycia razem. Osoby z bliskiego otoczenia pary twierdzą, że ich związek kwietnie a Księżniczka nigdy nie była szczęśliwsza.

Znalazła księcia na białym koniu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Księżniczka Beatrice zorganizowała przyjęcie zaręczynowe, na którym było więcej gwiazd niż rodziny królewskiej!

Ślub księżniczki Beatrice odbędzie się w pałacu Buckingham! Została nową ulubienicą Królowej?

Pierścionek zaręczynowy księżniczki Beatrice jest dwa razy droższy niż ten, który dostała Meghan od Harry’ego