Z nowego trailera reality show stacji HULU „The Kardashians” okazuje się, że niestety Khloe Kardashian (38 l.) po raz kolejny zmagała się z rakiem skóry, który zakończył się usunięciem guza z twarzy. W wideo, które zostało opublikowane w sieci widać jej najlepszą przyjaciółkę, Malikę Haqq, gdy mówi „nie widziałam jej w tak złym stanie”.

Khloe Kardashian przyznaje, że miała obsesję na punkcie swojej wagi

Khloe Kardashian otworzyła się na temat guza na jej twarzy, którym był czerniak. Celebrytka i właścicielka marki „Good American” miała wcześniej czerniaka na plecach w wieku 19 lat i musiała wtedy również przejść operację usunięcia go.

W październiku 2022 roku wyjaśniała w social mediach plaster na twarzy po tym, jak fani zaczęli pytać, co się stało z jej buzią.

Khloe Kardashian czerniak

Khloe Kardashian i usunięcie drugiego czerniaka

Khloe Kardashian powiedziała, że musiała przejść „natychmiastową operację” po zbadaniu niepokojącego guza. Po biopsji wróciła z wiadomością, że to czerniak. Lekarze stwierdzili, że trzeba go usunąć jak najszybciej. Następnie Khloe była skupiona na procesie gojenia.

Khloe Kardashian oskarżona przez swojego byłego asystenta

„To na jej twarzy jest bardzo niepokojące”, wyznaje w klipie jej mama Kris Jenner. Niestety czerniak to częsta odmiana raka, która niestety jest bardzo niebezpieczna. Miejmy nadzieję, że Khloe Kardashian z tego wyjdzie!

Ps. Pamiętajcie o ochronie przeciwsłonecznej – SPF!

Khloe Fot. MiamiPIXX/Vaem / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kourtney Kardashian Fot. Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum