Wygląda na to, że Meghan Markle (37 l.) znosi ciążę idealnie. Przyszła mama jest już na ostatniej prostej – poród zbliża się wielkimi krokami. Brzuszek Meghan jest bardzo duży, ale poza tym figura księżnej nie zmieniła się jakoś drastycznie.

Figura Meghan Markle w ciąży – ile przytyła?

Wiele kobiet podczas ciąży łapie dodatkowe kilogramy. W tym czasie w organizmie zbiera się też woda. Kobiety czują się ociężałe, puchną im nogi. Pamiętacie Jessikę Simpson i jej stopy? Piosenkarka w 8 miesiącu nie mogła normalnie chodzić. Dopiero bańki przyniosły ulgę i krążenie w stopach wróciło do normy.

Ciężarna Jessica Simpson ma OKROPNIE spuchnięte stopy – wrzuciła fotkę

Tymczasem Meghan Markle ma wciąż bardzo szczupłe, żeby nie powiedzieć – chude – nogi. Może nosić szpilki, nieraz wysokie i niestabilne. Podczas oficjalnych imprez może liczyć na wsparcie męża i jego silne ramię. Nie boi się więc, że straci równowagę, potknie się i upadnie.

Również na twarzy Meghan nie zmieniła się prawie wcale. Może ma nieco pełniejsze usta – to naturalne w ciąży, ale poza tym wygląda identycznie, jak przed ciążą.

Już trzecia asystentka Meghan Markle zrezygnowała. Jedna z nich całkiem dobrze się ustawiła

Średnio kobieta przybiera na wadze podczas ciąży od 18,5 – 25 kilogramów. Taki przyrost wagi jest idealny. Wydaje się, że Meghan udało się utrzymać formę i jednocześnie zabezpieczyć dziecko. Na pewno nie przytyła więcej, niż 20 kg.

Czytaj też:

Meghan Markle jest wściekła na Elżbietę II. Nie zgodziła się na jej ABSURDALNĄ prośbę

Meghan Markle Meghan Markle
Meghan Markle Meghan Markle