Doniesienia o tym, że Julia Wieniawa (21 l.) pojawi się w „Tańcu z Gwiazdami” krążyły już od wielu miesięcy. Ona nie chciała tego komentować, ale przyszedł czas, kiedy poinformowała, że faktycznie zobaczymy ją na parkiecie tanecznego show.

Julia Wieniawa KOŃCZY z show-biznesem?! „Zrobię sobie przerwę”

Julia Wieniawa zatańczy ze Stefano Terrazzino

Teraz potwierdziła kolejne plotki, które pojawiały się w mediach. Odkąd Julka wyznała, że wystąpi w programie zaczęło się typowanie, z kim zatańczy. Najpierw podejrzewano, że będzie to Rafał Maserak, ale osoba z produkcji zdradziła „Faktowi”, że nic z tego, bo tancerz jest dla niej za wysoki.

Wówczas zaczęto spekulować, że jej trenerem i jednocześnie partnerem tanecznym będzie Stefano Terrazzino (40 l.). Teraz wszystko jasne. Faktycznie aktorce będzie partnerować włoski tancerz.

It’s official ⚡️ Przedstawiam Wam mojego partnera w @tanieczgwiazdami 🥳 Już po kilku treningach wiem, że nie mogłam lepiej trafić! @stefanoterrazzino jest turbo śmieszny, ale i (uwierzcie mi 🤣) bardzo wymagający… Przed nami ciężka praca, pot i łzy, ale i świetna zabawa, w której mam nadzieję będziecie z nami uczestniczyć i nas wspierać! A teraz mam dla Was zadanie! Jak nazwalibyście naszą parę? Najlepszy hashtag wybierzemy wraz ze Stefano i będziemy go używać podczas trwania programu! 🥰 Do dzieła!!! KOCHAM! – napisała Wieniawa.

ZOBACZ TEŻ:

Wieniawa spotyka się z Morrone? Aktorka ZABRAŁA GŁOS

Pierwsze pytanie przerosło uczestnika „Milionerów”. Tylko wydaje się proste

Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała kreacje z maturalnego balu. Zrobiła ogromne wrażenie na fanach

 

Julia Wieniawa/fot. Kurnikowski/AKPA

Stefano Terrazzino/fot. Kurnikowski/AKPA