Nie da się zaprzeczyć, że Julia Wieniawa (21 l.) jest jedną z bardziej rozchwytywanych gwiazd. Szturmem wdarła się do show-biznesu i z powodzeniem udaje jej się utrzymać status topowej gwiazdy. Gra w filmach, serialach, niedługo pojawi się w „Tańcu z Gwiazdami”, a do tego bierze udział w różnych kampaniach reklamowych.

Julia Wieniawa wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. Dostanie OGROMNĄ sumę za jeden odcinek

Julia Wieniawa zniknie z show-biznesu?

Czyżbyśmy wkrótce mieli już nie zobaczyć Julki w mediach? Ostatnio aktorka pojawiła się w programie „Nie Mam Pytań” w studiu Radia Zet i poinformowała, że planuje zrobić sobie przerwę od show-biznesu. I to już za kilka miesięcy! Po udziale w tanecznym show ma zamiar pójść do szkoły aktorskiej.

Za chwilę show-biznesowo nie będzie mi się chciało robić więcej. No bo co? Po „Tańcu z Gwiazdami”…. Już byłam na tylu okładkach itd., polubiłam to, ale już mam przesyt i myślę, że po „Tańcu z Gwiazdami” pójdę do szkoły i zrobię sobie przerwę na pewno medialną, pracować zawsze mogę w serialach. Medialną przerwę potrzebuje moje ciało, moja dusza. To będzie idealny moment, żeby się do tej szkoły się przygotować i do niej pójść – Julia Wieniawa zdradziła w rozmowie z Szymonem Majewskim.

Będzie Wam jej brakować?

ZOBACZ TEŻ:

WOW! Julia Wieniawa w seksownej, czerwonej BIELIŹNIE

Liam Hemsworth ma swojego sobowtóra! Pochodzi z Rosji i jest… profesjonalnym tenisistą

„The Crown”: tak wygląda serialowa księżna Diana. Równie stylowa?

Julia Wieniawa/fot. Kurnikowski/AKPA

Julia Wieniawa/fot. Podlewski/AKPA