Znany jest już skład nowego panelu jurorskiego show „Dance, dance, dance”, które ma wkrótce powrócić na antenę TVP.

Znamy WSZYSTKICH uczestników DANCE, DANCE, DANCE. Są niespodzianki

Dance, dance, dance – jury

Niedawno z fotelem jurorki pożegnała się Anna Mucha, której podziękowano za współpracę. Z udziału w programie zrezygnował także Robert Kupisz, tłumacząc – przynajmniej oficjalnie – że zamierza skupić się na nowych kolekcjach.

Wiadomo, że uczestników – obok Idy Nowakowskiej – będzie oceniać Augustin Egurrola, który od lat jest związany z Telewizją Polską. Pracował także przy wcześniejszych edycjach programu jako choreograf. Produkcja tanecznego show jest zachwycona, że w programie tańcu, po raz pierwszy w jury zasiądzie osoba zawodowo związana z tą dziedziną sportu.

Anna Mucha została ZWOLNIONA z „Dance, Dance, Dance”

Po raz pierwszy na fotelu jurora zasiądzie także człowiek, dla którego taniec to życie. Od lat najlepszy i najbardziej rozpoznawalny choreograf w Polsce. Od marca w „Dance Dance Dance” widzowie zobaczą Agustina Egurrolę, który z programem związany jest od pierwszej edycji. To właśnie Agustin jest głównym choreografem tanecznego show a jego tancerze z grupy Volt szkolą uczestników i towarzyszą im podczas występów na multimedialnej scenie show – możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu.

Wybór doświadczonego tancerza i choreografa nikogo nie dziwi tak mocno, jak obecność w składzie jurorskim Joanny Jędrzejczak. Trzykrotna mistrzyni świata, dwukrotna mistrzyni Europy oraz pięciokrotna mistrzyni Polski w boksie tajskim w programie tanecznym może być zjawiskiem jeszcze bardziej osobliwym niż kreacje prezentowane przez Annę Muchę w minionej edycji.

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska nowymi prowadzącymi „Dance Dance Dance”

Na parkiecie pojawią się: Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-BułeckaOlga Łasak i Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

Będziecie oglądać?

Ida Nowakowska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Joanna Jędrzejczak

Joanna Jędrzejczyk, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Rafał Maserak, Agustin Egurrola, fot. Gałązka/AKPA