Już w najbliższą sobotę, o godzinie 20:05, półfinał „Dance, Dance, Dance”. Trzy pary: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Kasia Dziurska i Emil Gankowski oraz Patricia i Victoria Kazadi, staną do ostatecznej walki o miejsce w wielkim finale pierwszej polskiej edycji tanecznego programu.

Patricia Kazadi rozpłakała się w Dance, Dance, Dance. Zalała się łzami i zdobyła się na szczere wyznanie

Okazuje się, że wielkie emocje towarzyszą nie tylko uczestnikom show, ale także jurorom. W trakcie nagrań półfinałowego odcinka, Ewa Chodakowska nie była w stanie powstrzymać łez… Trenerka fitness i motywatorka, żeby uspokoić skołatane nerwy, musiała wyjść ze studia, co możecie zobaczyć w naszym wideo.

Co ciekawe, zaledwie kilka dni temu, Ewa Chodakowska opublikowała na swoim Instagramie emocjonujący wpis. Jurorka przyznała, że nie spodziewała się, że udział w „Dance, Dance, Dance”, będzie emocjonalnym wyzwaniem dla uczestników i dla niej samej.

Silikonowe poduszki; internauta bezczelnie o biuście Ewy Chodakowskiej w seksownym bikini

Byłam bardzo ciekawa tego formatu, samych uczestników, ich emocji i pracy. Byłam ciekawa, jak sobie poradzę z zupełnie innym zadaniem. Poza tym kocham wyzwania. Przecież to miała być przede wszystkim rozrywka, lajtowe show, które wzbudza tylko radosne emocje. Do głowy mi nie przyszło, że ten program będzie wybebeszał emocje uczestników! Ba! Ostatnią rzeczą, jakiej mogłam się spodziewać, to moje emocjonalne bebechy na wierzchu – czytamy w social mediach jurorki.

Ewa Chodakowska zmieniła fryzurę. Postawiła na najmodniejsze cięcie

Co doprowadziło Ewę Chodakowską do łez? Kto pożegna się z programem o krok od finału? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o 20:05 w TVP2. Przypomnijmy, że w wielkim finale „Dance, Dance, Dance” uczestnicy będą walczyć o 100 000 zł, które przekażą na wybrany cel charytatywny.

 

ewa chodakowska płacze w półfinale dance dance dance_02_wynik ewa chodakowska płacze w półfinale dance dance dance_02_wynik
Ewa Chodakowska płacze na planie Dance, Dance, Dance