Marcelina Zawadzka wzbudziła niepokój wśród swoich fanów, publikując czarno-białe zdjęcia z cytatami z piosenki Anny German „Człowieczy los”. Okazuje się, że przyczyna złego nastroju modelki i prezenterki jest naprawdę poważna.

Wzruszający moment w „Pytaniu na śniadanie”. Marcelina Zawadzka nie kryła łez

Marcelina Zawadzka – problemy

Choć Marcelina Zawadzka przebywa obecnie w Meksyku, gdzie odpoczywa z Natalią Siwiec i zdaje się nie pamiętać o problemach dnia codziennego, to piękna blondynka ma niejeden powód do zmartwień. Gwiazda musiała pożegnać się ze stanowiskiem prowadzącej poranne show w TVP, a tygodnik „Rewia” donosi, że Zawadzka właśnie pożegnała bardzo bliską osobę.

Dziennikarze dotarli do informacji, że 4 listopada w wieku 95 lat odeszła babcia Marceliny – Maria. Prezenterka niejednokrotnie podkreślała głęboką więź łączącą ją z babcią, kiedy kobieta leżała w szpitalu po udarze, do którego doszło 3 lata temu, Marcelina spędzała każdą wolną chwilę przy jej łóżku. Nie dziwi więc fakt, że odejście ukochanej osoby musiało być dla niej straszliwym ciosem.

Pod postem, który wzbudził niepokój fanów można dostrzec hasztag „grandma”, co może potwierdzać wersję „Rewii”.

Marcelina Zawadzka wie, co w modzie piszczy. Już ma płaszcz, który jest HITEM

W telewizji Marcelinę zastąpiła Małgorzata Opczowska, której widzowie – najdelikatniej ujmując – nie przyjęli szczególnie ciepło. Prezenterka została skrytykowana za przerywanie gościom, a jej debiutancka stylizacja została uznana za nieodpowiednią do tego typu programu.

Marcelina Zawadzka na ramówce TVP, fot. AKPA

Marcelina Zawadzka na ramówce TVP, AKPA fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Marcelina Zawadzka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Opczowska zastąpi Marcelinę Zawadzką w "Pytaniu na Śniadanie"?

Małgorzata Opczowska zastąpi Marcelinę Zawadzką w „Pytaniu na Śniadanie”? fot. Piętka Mieszko/AKPA