Brian Austin Green potwierdził krążące domysły. Aktor rozstał się z Megan Fox. Czyżby ta już była w nowym związku? Ostatnio była widziana z raperem Machine Gun Kellym. Kim jest rzekomy nowy ukochany Megan?

Megan Fox i Brian Austin Green ROZSTALI SIĘ! Aktor potwierdził plotki

Machine Gun Kelly – imię, nazwisko, wiek, wzrost

Machine Gun Kelly, MGK, tak naprawdę nazywa się Colson Baker. Raper urodził się 22 kwietnia 1990 roku. Ma 1,92 m wzrostu.

Machine Gun Kelly – dzieciństwo

MGK urodził się w Houston w Teksasie w Stanach Zjednoczonych, ale swoje dzieciństwo spędzał nie tylko tam. Wraz z rodzicami dużo podróżował. Mieszkał w Los Angeles, Chicago czy Denver. Na jakiś czas wyjechali też do Egiptu i Niemiec. Podczas czterech lat życia w Egipcie, MGK opanował język arabski. W wieku 14 lat powrócił do USA, a dokładniej do Cleveland w Ohio.

Machine Gun Kelly – dziecko

Machine Gun Kelly w wieku 18 lat został ojcem. Córka rapera, Casie, urodziła się 23 lipca 2008 roku. Ponoć raper ma dobry kontakt z matką dziewczynki, Emmą Cannon.

Machine Gun Kelly z córką

Machine Gun Kelly z córką/fot. Forum

Machine Gun Kelly – partnerki

Megan Fox to nie pierwsza kobieta ze świata show-bizensu, z którą spotyka się Machine Gun Kelly. W przeszłości spotykał się z Amber Rose, Noah Cyrus, czy Kate Beckinsale.

Megan Fox ma NOWEGO partnera? Została z nim przyłapana w jednym samochodzie

Machine Gun Kelly – Instagram

Colson Baker jest aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie – @machinegunkelly – obserwuje 6 milionów użytkowników.

Machine Gun Kelly – kariera filmowa

Colson Baker skupia się nie tylko na swojej karierze muzycznej. Wystąpił też w kilku filmach, m.in. „Beyond The Lights”, „Nerve”, „Viral”, „Brud (The Dirt). Zobaczymy też go w filmie „Midnight in the Switchgrass”. To właśnie na planie tej produkcji poznał się z Megan Fox. Z powodu pandemii koronawirusa, zdjęcia do tego filmu zostały wstrzymane.

Machine Gun Kelly bez koszulki

Machine Gun Kelly/fot. Backgrid USA/Forum

Machine Gun Kelly w czerwonej kurtce

Machine Gun Kelly/fot. Backgrid USA/Forum

Megan Fox w samochodzie z Machine Gun Kelly

Megan Fox, Machine Gun Kelly/fot. Backgrid USA/Forum