Anna Lewandowska (29 l.) doskonale spełnia się w roli mamy. Odkąd urodziła Klarę doskonale godzi macierzyństwo razem z byciem trenerką i żoną sławnego piłkarza.

Post motywujący Lewandowskiej wkurzył internautkę

Ania nie ukrywa, że jest rodzinną osobą i pewnie w przyszłości zdecydują się z Robertem na kolejne dzieci.

Okazuje się, że może to być już niedługo. Ania na Instagramie promuje swoją płytę z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży. Zdjęcie podpisała:

Aż zatęskniłam za tym magicznym stanem.

Czy w ten sposób Ania chciała nam przekazać, że nie chce czekać długo z kolejnym dzieckiem? Fanki piszą:

To właśnie tak sie zaczyna , pojawia się tęsknota za brzuszkiem i nagle pojawia się rodzeństwo. Wiem, co mówię, przez te tęsknoty juz 3 dzieci mam!

Tak to właśnie jest z tymi brzuchami, że szybko zapomina się niedogodności i tęskniiii:)

Pani Aniu może czas na synusia:-) bo stan błogosławiony Pani bardzoo służy

Lewandowska na trzech zdjęciach: przed, w czasie i po ciąży

Myślicie, że Ania z Robertem szybko zdecydują się na drugą pociechę?

Kochamy, więc czytamy!❤️📚👶🏻 Leżymy w domu z Klarcią i czytamy jej bajeczki. Była już o piesku, ta o żabie, a za chwilę Robert będzie czytał o samochodziku. 🚗📚 👉🏻Czytamy, bo chcemy przyzwyczaić ją do tego nawyku od najmłodszych lat, tak jak w naszym dzieciństwie przyzwyczajono nas. Mnie na dobranoc mama zawsze czytała "Małego Księcia", a Robertowi tata czytał "Baśnie braci Grimm". 👉🏻Czytamy, bo chcemy żyć w tym co rzeczywiste. Tak jak e-mail nie zastąpi prawdziwej rozmowy, telewizor własnych doświadczeń, tak obrazek z internetu nie zastąpi książki. To czas bliskości ze sobą i z własnymi przeżyciami, to czas przeżywania z innymi. 👉🏻Czytamy, bo chcemy dawać przykład. Czy wiecie, że w zeszłym roku ponad 60% Polaków nie przeczytało żadnej książki. Zmieńmy ten wynik, bo wszyscy jesteśmy za niego odpowiedzialni. 👉🏻Czytamy, bo książki rozwijają mózg. Udowodniono, że czytanie dzieciom na głos stymuluje ich umiejętności językowe, wzbogaca słownictwo i ćwiczy pamięć. Pozwala im lepiej zrozumieć świat wokół nich i nadaje kontekst do tego, co widzą i czego doświadczają. 👉🏻Czytamy, bo uwielbiamy to robić. Pozdrawiamy Was znad książki i dziękujemy fundacji ABCXXI za zaproszenie nas do bycia ambasadorami w kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Niech tak się właśnie dzieje! Dołącz do nas! #calapolskaczytadzieciom #LewandowscyTeam #powerFamily #powercouple #hpba #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)