Tom Felton to dziś 34-letni aktor z „Harry’ego Pottera”, który przez lata wcielał się w jedną z głównych postaci – Draco Malfoy’a. W miniony weekend Felton ujawnił w wywiadzie dla brytyjskiego The Guardian, że pomimo swojej sławy, nie miał za bardzo szansy na… randki.

Tom Felton został hospitalizowany – zasłabł

Niektórzy nie wierzą, gdy im to mówię. Serio nie byłem tym popularnym dzieciakiem, co gra w filmach. Chodziłem z pofarbowanymi na biało włosami i grałem złego czarodzieja. To nie było fajne – wyznał Tom Felton.

Tom Felton opowiada o problemach z dziewczynami

Felton powiedział także w rozmowie o swoich przesłuchaniach, wyjaśniając, że farbował włosy na kilka kolorów, ponieważ nie było pewne, do której roli najlepiej się nada – Harry’ego, Rona, czy właśnie Draco.

Tom Felton hitem Instagrama

Wydaje mi się, że dostałem tę rolę [Draco Malfoy’a], ponieważ byłem nonszalancki i nie miałem pojęcia, o co komu chodzi. Czarodzieje w szafkach pod schodami? Z trzema starszymi braćmi, których posiadam, szybko uczysz się pewności siebie. Myślę, że Chris Columbus, reżyser, dostrzegł we mnie ten lekki brak zainteresowania i arogancję, które jego zdaniem mogłyby zadziałać dla Malfoya – dodał Felton.

To w nim Emma Watson kochała się w „Harrym Potterze”

Aktualnie Tom Felton aktualnie występuje na West Endzie w „2:22: A Ghost Story”. To przerażająca komedia rozpoczynająca swój 3. z rzędu sezon w Londynie i ciesząca się dużym uznaniem krytyków.

Tom Felton Fot. Ian West / PA Images / Forum