Tomasz Kammel zabrał głos w sprawie plotek, które od lat pojawiały się w mediach. Chodzi o pogłoski na temat jego orientacji seksualnej. W najnowszym wywiadzie dla Krzysztofa Stanowskiego postanowił je skomentować.

Tomasz Kammel nie jest gejem

Znany prezenter przed laty tworzył barwną parę wraz z Katarzyną Niezgodą. Nawet wówczas złośliwi twierdzili, że jego związek to tylko przykrywka, a tak naprawdę Kammel jest gejem. Choć z Niezgodą rozstał się w 2015 roku, to Tomasz jest obecnie związany z inną partnerką, Kasią – jest mamą dwóch córek.

Tomasz Kammel opowiedział o relacji z Kubą Wojewódzkim: „Pewnego dnia Kuba zniknął”

W programie Krzysztofa Stanowskiego „Przejdźmy na Ty” Kammel odniósł się do plotek, które przed lat podsycił Michał Piróg, wskazując, że wiele osób ze świata showbiznesu ukrywa swój homoseksualizm.

Nie przypominam sobie, żebym ja się z tego tłumaczył. Mam jedno zdanie na ten temat. (…) Nie ukrywam mojej orientacji.Nie zajmuję się swoją orientacją publicznie, ale nic nie ukrywam. Wiem, że od lat – nie wiem w sumie, dlaczego – ciągle trwają spekulacje na temat tego, czy ja jestem homoseksualistą, czy nim nie jestem – powiedział Kammel.

Tomasz Kammel SPRZEDAJE swoją luksusową FURĘ! Cena powala

Tomasz zaznaczył, że nie ma powodu do kłamstwa, a gdyby rzeczywiście był gejem, na pewno by się tego nie wstydził:

Mówię, i powtórzę to chętnie jeszcze raz, że nie jestem homoseksualistą. Natomiast gdybym nim był, to byłbym z tego dumny i wykorzystywałbym to na rzecz troski – bo nie chcę mówić „walki” – o lepsze życie ludzi, którzy tak jak ja byliby w takiej sytuacji, czyli mieli taką orientację.

Wy też myśleliście, że jest gejem?

scena z: Tomasz Kammel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Tomasz Kammel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

fot: AKPA Opis: MTV Unplugged Wilki, 27.02.2009 r., fot. Andrzej Engelbrecht/AKPA Na zdj. Tomasz Kammel, Kuba Wojewódzki