Kuba Wojewódzki (58 l.) i Tomasz Kammel (50 l.) niegdyś byli dobrymi znajomymi, aż do momentu, kiedy ich poglądy polityczne się rozjechały. Tomasz Kammel do dziś pracuje w TVP, a chyba wszyscy wiedzą, po której stronie jest Telewizja Polska. Wielu znanych dziennikarzy zostało zwolnionych albo sami odeszli z publicznych mediów – Kammel został.

OMG! Kuba Wojewódzki zostanie ojcem

Kuba Wojewódzki i Tomasz Kammel

Tomasz Kammel dziś jest jednym z głównych prezenterów TVP: prowadzi „The Voice of Poland”, „The Voice Kids”The Voice Senior” oraz ich liczne koncerty, jak na przykład „Solidarni z Ukrainą” – wówczas dziennikarz powiedział ze sceny, że Polska jest bezpieczna, ponieważ, w przeciwieństwie do Ukrainy, należy do Unii Europejskiej i NATO.

Potem Tomasz Kammel zachwycał się przemową  Joe Biden na Instagramie:

Kuba Wojewódzki ewidentnie nie podziela zdania dawnego kolegi. Ostatnio w rozmowie z Janem Peszkiem w podcaście  „WojewódzkiKędzierski” skomentował zachowanie Kammela:

Tomasz Kammel także dał upust swoim emocjom i postanowił wytłumaczyć internautom, jak wyglądała jego relacja z dziennikarzem TVN-u. Na swoich social-mediach opublikował obszerny wpis, w którym opowiedział o przygodach z Wojewódzkim:

Kiedyś gdzieś w Europie, bezpiecznie, na pustej autostradzie testowaliśmy z Kubą Wojewódzkim nasze 911-tki. Myśleliśmy, że jesteśmy strasznie szybcy. Zabawa była przednia, dopóki nie wyprzedził nas motocyklista jadący 305 na godzinę. Spotkaliśmy go potem na stacji benzynowej. Powiedział: „Dziękuję za fajną jazdę”, a ja pomyślałem: „Nie no, jasne. Myślałem, że my tu przekraczamy bariery dźwięku, a ty nas po prostu wyprzedziłeś” – zaczął Kammel. 

Wspomniał też inną sytuację z domu Kuby Wojewódzkiego:

Siedzimy w domu u Kuby i wymyślamy moje zapowiedzi na festiwal w Opolu. Gdy później wypowiadam je ze sceny, widownia z jednej strony jest zszokowana, bo teksty są jak na mnie turbo ironicznie, z drugiej bawi się znakomicie.Takich przygód było mnóstwo. Tony śmiechu, 1000 przegadanych godzin, robienie wariackich rzeczy i przede wszystkim świadomość, że możemy na siebie liczyć – podkreślił.

Następnie wyznał, że pewnego dnia „Kuba zniknął”, chociaż nigdy nie było między nami różnic zdań:

Nigdy nie było trudnych rozmów, a już na pewno nigdy się nie pokłóciliśmy. Książkowa definicja kumpelstwa. A jednak i takie relacje się kończą. Życie. Po tej znajomości została mi góra fajnych wspomnień i lojalność w stosunku do Kuby. Jej powody są dwa. Bardzo proste.
1) tak rozumiem przyjaźń
2) wg WHO człowiek żyje średnio 77 lat.
Czyli mam jeszcze ew. 26, z których nie zamierzam zmarnować ani minuty. Szczególnie na internetowe dramy, ani te prawdziwe, ani te dla poklasku i klikalności. A zatem odpowiadając na rozliczne pytania: Czy zamierzam komentować to, co pisze o mnie Kuba Wojewódzki? Odpowiadam, że nie, bo za dużo dobrego spotkało mnie w życiu od niego, i życzę mu jak najlepiej. To wszystko, co mam do powiedzenia w tej sprawie – zakończył Kammel.

Tomasz Kammel SPRZEDAJE swoją luksusową FURĘ! Cena powala

fot: AKPA Opis:

Tomasz Kammel, Kuba Wojewódzki Fot. Kurnikowski/AKPA

fot. AKPA