45-letni Travis Barker i 42-letnia Kourtney Kardashian tworzą najsłodszą parę w Hollywood. A po tym, co Travis dał w prezencie urodzinowym 9-letniej córce Kourtney… mówimy szczerze, że im kibicujemy. Mało oczywista para, ale może właśnie w tym wszystkim o to chodzi?

7-letnia córka Kourtney Kardashian, Penelope chodzi w butach na obcasie

Słynny perkusista dał małej Penelopie różowy zestaw perkusyjny. Kourtney Kardashian pochwaliła się tym „drobnym upominkiem” na swoim Instagramie. Oprócz zdjęcia samej personalizowanej perkusji, wrzuciła 2 krótkie nagrania, na których Barker wygrywając rytm uczy małą, jak grać na perkusji. A do tego komentuje, że „dobrze jej idzie”. Prawie… dumny tata.

Kardashianka zaczęła spotykać się z Barkerem w styczniu tego roku i od tego czasu stają się coraz bardziej nierozłączni. Para nieustannie chwali się sobą nawzajem na Instagramie, a bliskie im osoby mówią, że ich związek jest bardzo poważny.

7-letnia córka Kourtney Kardashian, Penelope w płaszczu Gucci (FOTO)

W maju 2021, Travis Barker napisał nawet o Kourtney Kardashian, że jest „miłością jego życia”. Ta dzieli trójkę dzieci – 9-letnią Penelope i synów 11-letniego Masona i 6-letniego Reigna ze Scottem Disickiem, który obecnie spotyka się ze znacznie młodszą od siebie modelką Amelią Grey Hamlin.

Kourtney Kardashian i Travis Barker na randce.

Kourtney Kardashian i Travis Barker na randce. Fot.Forum/X17.

Kourtney Kardashian i Travis Barker z dziećmi w Disneylandzie fot. The Mega Agency / Forum