Travis Barker pojawił się w niezwykle wymownej koszulce. Podczas gdy bawił się na lunchu ze znajomym w Calabasas, Kalifornia, w miniony poniedziałek, założył t-shirt z napisem „Sławni Ludzie Są Okropni”.

Travis Barker kpi ze sławnych ludzi

Nie ważne, czy 47-letni perkusista zespołu Blink-182 żartował z siebie samego, czy ze swojej sławnej żony, Kourtney Kardashian, i jej rodziny. Barker dumnie nosił białą koszulkę z tym napisem, gdy był fotografowany opuszczając wegańską restaurację Crossroads Kitchen. Travis, który jest inwestorem tej restauracji, zestawił swoją koszulkę z bordowymi chinosami i czarnymi trampkami, zakrywając głowę czarnym dzianinowym beretem i ozdabiając się srebrnym chokerem z kolcami.

Kourtney Kardashian i Travis Barker podjęli trudną decyzję związaną z powiększaniem rodziny

Pomimo przekazu jego koszulki – i własnej sławy muzycznej – muzyk jest mężem jednej z najbardziej rozpoznawalnych rodzin na świecie. Barker poślubił Kardashian, w maju 2022 roku w ceremonii cywilnej (i nieobowiązującym ślubie w Las Vegas), zanim dwójka udała się do Włoch by wziąć kolejny ślub i odbyć wystawne przyjęcie zorganizowane przez Dolce & Gabbana.

Forum

Forum