43-letnia Kourtney Kardashian, wspomina swój super tajny i zaskakujący ślub w Las Vegas, udostępniając wcześniej niepublikowane zdjęcia. Właśnie mija pierwsza rocznica od tego wydarzenia.

Pierwsza rocznica ślubu Kourtney i Travisa

Kourtney Kardashian podzieliła się serią zabawnych zdjęć z wizyty pary w kaplicy One Love Wedding Chapel po Gali wręczenia nagród Grammy w 2022 roku. Kourtney zdradziła, że wieczór upłynął pod znakiem „zbyt dużej ilości tequili”.

Kourtney Kardashian pozuje w obcisłych spodniach, a fani zasypują ją pytaniami o ciążę: „Oto skutki uboczne zapłodnienia in vitro”

Pojawiły się również dwie fotografie przedstawiające moment, w którym Kourtney miała czołgać się po podłodze w samochodzie tuż po ceremonii, która odbyła się w nocy 4 kwietnia 2022 roku.

Określając to wydarzenie jako „jedną z najlepszych nocy ich życia”, Kourtney opisała swoją publikację w ten sposób:

„Dokładnie rok temu, po uroczystości wręczenia nagród Grammy, Elvis Presley udzielił ślubu mnie i @travisbarker w kaplicy w Las Vegas, gdzie zbyt wiele tequili, towarzyszyło nam przez całą noc! To był jeden z najlepszych dni naszego życia, podczas którego marzyliśmy o wiecznym związku pełnym przygód. A tak, to ja właśnie byłam bliska rzucenia się na podłogę w samochodzie. 🥂.”

Travis Barker wytatuował sobie tą część ciała Kourtney Kardashian

Dodała też:

„Jestem wdzięczna @clemente_310 i @kevinhwolff za nagrania z iPhone’a, dzięki którym mogłam przypomnieć sobie tę niezapomnianą noc 🪩🤪. Warto zaznaczyć, że w tym nocy zgubiłam swoją kurtkę, którą miałam od dziesięciu lat, z małymi, uroczymi serduszkami, więc jeśli ktoś ją znajdzie, to oferuję nagrodę 🕵🏻‍♀️.”