Fani rodziny Kardashian mieli okazję zobaczyć, jak wyglądało wesele Kourtney Kardashian i Travisa Barkera podczas specjalnego odcinka „Til Death Do Us Part”, który został wyemitowany na platformie Hulu 13 kwietnia. W programie pojawiają się nagrania ze wszystkich trzech dni ślubu Kourtney i Travisa, w tym z wielodniowej ceremonii, która odbyła się w maju 2022 roku w Portofino we Włoszech. Na uroczystości obecni byli najbliżsi krewni i przyjaciele pary, a Travis wygłosił mowę przemawiającą do swojej nowo poślubionej żony podczas weselnego przyjęcia. Jego przemówienie nastąpiło po tradycyjnych przysięgach, jakie para złożyła sobie wcześniej tego samego dnia podczas ceremonii.

Travis Barker o ślubie z Kourtney Kardashian

W swojej przemowie Travis wspominał o historii swojego związku z Kourtney, który zaczął się jako bliska przyjaźń, zanim stał się romantyczny w październiku 2020 roku.

Kourtney Kardashian świętuje 1. rocznicę ślubu. Pokazała wcześniej niepublikowane fotki

„Wszyscy tu jesteśmy, ponieważ zakochałem się w mojej najlepszej przyjaciółce Kourtney” – powiedział z emocjami w głosie. „W moim sercu i duszy wiedziałem, że to Ty jesteś tą jedyną jeszcze przed tym, zanim sobie to uświadomiłem. To uczucie domu, jakie czułem za każdym razem, kiedy byłem z Tobą, było nieodparte. Chodzenie razem do muzeów, noce w Jack, rzeźbienie dyni, codzienne treningi razem – nawet gdy nie spałem, bo pracowałem w studiu do późna, nie chciałem przegapić szansy, żeby Cię zobaczyć. W głębi serca zawsze to wiedziałem.”

Następnie Travis wymienił swoje ulubione cechy Kourtney i wyjaśnił, dlaczego nie zdecydował się na zrobienie pierwszego kroku wcześniej.

„Jesteś wspaniałą matką, wspaniałą przyjaciółką, piękna i elegancka. Zdrowa, czasami wege.” – powiedział, co wywołało śmiech wśród zgromadzonych gości. „Chciałem Cię chronić przed wszystkim, przed każdym, kto chciałby Cię skrzywdzić, od samego początku, gdy Cię poznałem. Przez tak długi czas nie chciałem zepsuć naszej przyjaźni próbując czegokolwiek, ale próbowałem kilka razy.”

Kourtney Kardashian zatrzymała włosy syna po tym, jak je obciął, „Często je wącham”

Travis i Kourtney związali się ze sobą dopiero w 2020 roku, po tym jak Kourtney na dobre rozstała się z ojcem swoich dzieci, Scottem Disickiem.

 

 

Forum

 Forum