Anna i Robert Lewandowscy, chyba jak wszyscy rodzice, chcą najlepiej dla swoich dzieci. Dlatego szybko postawili na edukację starszej córki, 3-letniej Klary. Dziewczynka nie tylko bawi się całymi dniami, ale rozwija swoje najróżniejsze umiejętności.

Robert Lewandowski mówi o swoich córkach – już widzi pomiędzy nimi różnice

Klara Lewandowska uczy się niemieckiego i angielskiego

Wszyscy, którzy obserwują Annę Lewandowską w mediach społecznościowych, mogli się przekonać, że Klara tak jak jej mama lubi sport. Trenerka często nagrywała córkę i pokazywała, jak wykonuje różne ćwiczenia, a to wprawiało w zachwyt wiele internautek, które żartowały, że trzylatce idzie lepiej niż im.

Ale to nie wszystko, co potrafi córka piłkarza i trenerki. W przeszłości Lewandowska pochwaliła się, że Klara całkiem nieźle pływa, a także próbuje grać na fortepianie. Jakby tego było mało, to trzylatka uczy się także języków. Rodzice mówią do niej nie tylko po polsku. Uczą ją też języka niemieckiego i angielskiego. Co prawda z językiem niemieckim Klara ma do czynienia na co dzień, bo rodzice posłali ją do niemieckiego przedszkola. Jak widać, w domu nie przestaje szlifować umiejętności.

Anna Lewandowska zdradziła, z czym ma problem po DRUGIEJ ciąży

Trenerka pokazała na InstaStories jak Klara, przy pomocy książki ze specjalnym długopisem, uczy się słówek. Interaktywna książka daje dziecku możliwość odsłuchania słówek zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim.

ZOBACZ TEŻ:

Siostra Roberta Lewandowskiego na ŚLUBNYM zdjęciu. Co za suknia!

Córka Lewandowskich skończyła miesiąc. Trenerka pokazała UROCZE zdjęcie

Córka Lewandowskich skończyła miesiąc. Trenerka pokazała UROCZE zdjęcie

Klara Lewandowska uczy się angielskiego i niemieckiego

Klara Lewandowska uczy się angielskiego i niemieckiego/fot. Instagram/annalewandowskahpba

Klara Lewandowska uczy się angielskiego i niemieckiego

Klara Lewandowska uczy się angielskiego i niemieckiego/fot. Instagram/annalewandowskahpba

View this post on Instagram

No dobra ▶️ chwila prawdy? Jak sobie radzicie w DOMU ? Jakie aktywności zapewniacie swoim maluchom? I na koniec, czy macie jakieś REFLEKSJE? …bo ja mam ich wieeeeeeele😎 Doceniam "bycie TU i TERAZ ". Jednak świat dzisiaj wygląda inaczej niż miesiąc temu. Jak pomimo tego co nas wszystkich dotyka, poradzić sobie z różnymi myślami i pytaniami? Zastanawia mnie jak radzicie sobie ze stresem? Czy aktualna sytuacja pozwoli na pozytywne myślenie o przyszłości? Nie zawsze jesteśmy w stanie kontrolować wydarzenia, które dzieją się wokół nas, ale mamy wpływ jak na nie reagować – dla własnego zdrowia. Wczoraj miałam przełomowy DZIEŃ – zapytałam KIEDY TO SIĘ SKOŃCZYYYYYYYY??!! Pękło we mnie. Ale dałam sobie chwilę na oddech i zaczęłam spisywać, co będzie, kiedy wrócimy do normalności. Bo nic nie będzie już takie samo… Za to z pewnością będziemy jeszcze mocniej doceniać każdy dzień, każdy normalny codzienny dzień… (przynajmniej mam taką nadzieję) Teraz skupiam się na tym co będzie kiedy wrócą „zwyczajne dni” – jakie to będzie na nowo WYJĄTKOWE . Kiedy spotkamy sie z blikimi i znajomymi. Kiedy dzieci będą mogły bawić się z innymi dziećmi. Kiedy zobaczymy ludzi w kawiarniach. Kiedy zobaczymy biegające rodziny, bawiące się na placach zabaw. Szczęśliwie wiem, że to, co się teraz dzieje niedługo będzie tylko WSPOMNIENIEM, a najważniejsze, będzie to, że wyjdziemy z tego silniejsi ludzie z innym postrzeganiem świata. Nauczymy się doceniać „normalność”… Musimy JEDNAK sumiennie odrobić lekcję, którą właśnie otrzymaliśmy. ANN❤️ —————— #annalewandowska #day #healthy #positive #home #family #baby

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on