Robert Lewandowski (31 l.) w domowym zaciszu jest zdominowany przez kobiety. Piłkarz postanowił udzielić wywiadu, w którym opowiedział, jak to jest być ojcem dwóch córeczek i przy okazji zdradził, jakie widzi różnice pomiędzy dziewczynkami.

Anna Lewandowska snuje plany na przyszłość. Już myśli o powiększeniu rodziny?

Robert Lewandowski zdradził, jakie widzi różnice w córkach

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski trzy lata temu po raz pierwszy zostali rodzicami i od tego czasu ich życie wywróciło się do góry nogami. Para nie ukrywa, że dzieci to ich największe szczęście. Ostatnio Robert był gościem Anity Werner w programie „Fakty po faktach”. Piłkarz opowiedział, jak się czuje jako ojciec dwóch córeczek i przyznał, że każdego dnia jest wdzięczny za szczęście jakie go spotkało dzięki rodzinie.

Tak wygląda apartament Anny i Roberta Lewandowskich za 35 MILIONÓW w centrum Warszawy

Lewandowski przy okazji opowiedział, jakie widzi różnice pomiędzy córkami. Klara ma już trzy lata, a Laura urodziła się miesiąc temu. Dzięki kwarantannie Robert mógł spędzić więcej czasu z rodziną i nacieszyć się córeczkami.

Robert podczas rozmowy nie ukrywał, że bycie ojcem dwóch córek wprawia go w dumę.

Hormon szczęścia jeszcze bardziej idzie w górę. Dwie córeczki w domu… Zdecydowanie duma rośnie – powiedział w wywiadzie piłkarz.

Robert opowiedział, jak w ich domu wygląda opieka nad córkami. Zdradził, że córki napędzają go do działania.

Widzisz, że masz wpływ na osoby, które kochasz. Cieszysz się ich szczęściem, ich uśmiechem na co dzień. To motywacja daje ci kopniaka – kontynuował.

Mimo, że piłkarz miesiąc temu po raz drugi został ojcem – już zdążył zauważyć znaczące różnice pomiędzy siostrami. Przyznał, że Klara od początku była dzieckiem pełnym energii, inaczej jest natomiast w przypadku młodszej Laury – dziewczynka jest zdecydowanie spokojniejsza.

Klara od początku była z pełnym „powerem”. Z każdym miesiącem jest bardziej energiczna, ciężko ją zatrzymać. Pełna ruchu, pełna wigoru – powiedział.

cwwcw

ZOBACZ WIĘCEJ:

Siostra Roberta Lewandowskiego na ŚLUBNYM zdjęciu. Co za suknia!

Córka Lewandowskich skończyła miesiąc. Trenerka pokazała UROCZE zdjęcie

W rodzinie Lewandowskich będzie kolejne DZIECKO! Piłkarz ma powody do radości