Już 10 sierpnia do kin wchodzi „psia komedia romantyczna”, jak o filmie Patryk mówi Mikołaj Roznerski. Aktor użyczył głosu głównemu bohaterowi, Oliverowi.

Mikołaj Roznerski ma NOWĄ dziewczynę. To gwiazda M jak miłość!

Kim jest Oliver? To weterynarz, którego poznaje główna bohaterka obdarowana w spadku przez babcię uroczym i niesubordynowanym mopsem Ww polskiej wersji filmu głosu bohaterce użyczyła Julia Kamińska.

Za powstaniem filmu stoi prawdziwa histori. Scenarzystka i producentka Vanessa Davies wymyśliła fabułę Patryka podczas spaceru z psem po czarującym Richmond Park, największym z ośmiu królewskich parków w Londynie.

Artystka niedawno zakończyła wieloletni związek i biła się z myślami, a w trakcie przechadzki poznała zupełnym przypadkiem kilku innych właścicieli psów, którzy zatrzymywali się przy niej i dzielili opowieściami o swych pupilach. Zdała sobie wtedy nagle sprawę, że gdy człowiek ma psa, nie jest nigdy samotny. Postanowiła, że napisze scenariusz o młodej kobiecie, której życie wywraca do góry nogami niechciany czworonóg.

Dziewczyna Mikołaja Roznerskiego BEZ MAKE UP’U. Nadal piękna?

– Patryk to uniwersalna historia więzi człowieka ze zwierzętami domowymi, szczególnie z psami, które potrafią odmieniać życie swych właścicieli – mówi Davies. – To film o miłości, którą nas obdarzają, o ich lojalności. O świadomości, że z nimi nigdy nie jest się samotnym. Sarah jest zagubiona, straciła pewność siebie, potrzebuje kompana, który będzie ją kochał za to, jaka jest, a nie jaka mogłaby być.

Kozaczek jako pierwszy przedstawia Wam wypowiedź Mikołaja Roznerskiego na temat produkcji. Zapowiada się dobra zabawa – wybierzecie się do kina?

Z okazji premiery mamy też dla Was propozycję konkursu. Nagroda jest nietypowa i… niesamowita: to spacer z Julią Kamińską i Mikołajem Roznerskim. Szczegółów szukajcie tutaj.

Tylko u nas! Mikołaj Roznerski z mopsem Bestią opowiada o nowej komedii Patryk

Tylko u nas! Mikołaj Roznerski z mopsem Bestią opowiada o nowej komedii Patryk

Tylko u nas! Mikołaj Roznerski z mopsem Bestią opowiada o nowej komedii Patryk