Kasia Kowalska może pochwalić się największą karierą w latach 90. Wówczas była TOP gwiazdą polskie sceny muzycznej, można powiedzieć, że była naszą obecną Billie Eilish. Jej niezwykle nastrojowe i melancholijne piosenki prawie każdy znał, jak na przykład: „A to co mam…”, „Spowiedź”, „Prowadź mnie”, „To co dobre”.

Kasia Kowalska musi walczyć z hejtem, jaki spłynął na jej rodzinę. Jej życie nigdy nie było usłane różami

Kasia Kowalska mieszkała w domu, w którym straszy

Kasia Kowalska niezwykle rzadko udziela wywiadów. Teraz zrobiła wyjątek i pojawiła się w programie Karola Paciorka „Imponderabilia” na YouTubie. Podczas rozmowy wspominała głównie stare lata kariery, czy podejście do social-mediów…

Kasia Kowalska POTĘPIONA za koncertowanie: „HIPOKRYTKA”

Natomiast największym zaskoczeniem był moment, kiedy Karol Paciorek zapytał, czy to prawda, że w domu Kasi Kowalskiej straszy. 

Kiedyś tak, rzeczywiście miałam taki dom, który… W moim drugim, obecnym domu znaleziono moździerz na ogródku, więc zawsze można powiedzieć, że mi się przytrafi. Ale faktycznie mieszkałam w takim miejscu, gdzie krążyła legenda, że tam straszy… – potwierdza gwiazda lat. 90.

Kasia przyznaje, że nawet bała się w nim spać:

Wtedy wierzyłam, bo byłam przerażona mieszkaniem w tym domu, strasznie się bałam tam nocować sama. Piękne miejsce, urokliwe, ale coś tam podobno się działo… To był dosyć stary dom, z dosyć przerażającą historią, ale formuła tego programu nie uniesie tej historii… – zakończyła temat Kowalska.

Kasia Kowalska Fot. Podlewski/AKPA

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska,fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kasia Kowalska Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA